monoxa
27.03.08, 14:40
dlaczego decydujecie sie na dzieci jedno po drugim? moze ze wzgledow
socjalnych- zeby byly bardziej zżyte ze sobą? taki czynnik "mobilizujacy" do
kolejnej ciazy jest bardzo przekonujacy dla mnie.
a moze drugie dziecko zdarza sie z wpadki a nie ze swiadomego dzielania?