Dziewczyny, zastanawiam się nad listą prezentów ( co kupic pyta
babcia, dziadek ,chrzestny itd) dla mojego synka. Oczywiście wybór
zabawek jest ogromny ale nie sztuką jest kupić zabawkę a dziecko
rzuci ją w kąt. Z moich doświadczeń i obserwacji

wynika , że
zabawki ,które się nam podobają i wydają ciekawe wcale nie cieszą
dziecka. Napiszcie czym lubią się bawić Wasze pociechy, o ich
ulubionych zabawkach , czymś co je naprawdę cieszy i czym się
zajmują i interesują .
Mój synek skończył właśnie roczek i najbardziej lubi małego
pluszowego pieska ( moim zdaniem obrzydliwa jest ta zabawka

), bawi
się też dużą ciężarówką , piłką no i jeszcze czasem rzuci
szczeniaczkiem -uczniaczkiem , aby zagadał

.
A poza tym to najlepsza jest puszka po mleku z nakrętkami od
słoiczków w środku ( potrafi godzinami je wyciągać i wkładać )i
zatyczki na butelki , które pasują na kremy , tak samo "zatyka" je i
otwiera przez ładnych parę minut ale to takie zabawki "zrób to
sam"

, i trudno je dostać w sklepach