06.12.08, 11:34
Dziewczyny, zastanawiam się nad listą prezentów ( co kupic pyta
babcia, dziadek ,chrzestny itd) dla mojego synka. Oczywiście wybór
zabawek jest ogromny ale nie sztuką jest kupić zabawkę a dziecko
rzuci ją w kąt. Z moich doświadczeń i obserwacji wink wynika , że
zabawki ,które się nam podobają i wydają ciekawe wcale nie cieszą
dziecka. Napiszcie czym lubią się bawić Wasze pociechy, o ich
ulubionych zabawkach , czymś co je naprawdę cieszy i czym się
zajmują i interesują .
Mój synek skończył właśnie roczek i najbardziej lubi małego
pluszowego pieska ( moim zdaniem obrzydliwa jest ta zabawkawink), bawi
się też dużą ciężarówką , piłką no i jeszcze czasem rzuci
szczeniaczkiem -uczniaczkiem , aby zagadał wink.
A poza tym to najlepsza jest puszka po mleku z nakrętkami od
słoiczków w środku ( potrafi godzinami je wyciągać i wkładać )i
zatyczki na butelki , które pasują na kremy , tak samo "zatyka" je i
otwiera przez ładnych parę minut ale to takie zabawki "zrób to
sam"wink , i trudno je dostać w sklepach wink
Obserwuj wątek
    • afork Re: prezent 06.12.08, 19:25
      U mnie absolutnym hitem była zakupiona tuż po pierwszych urodzinach zebra
      aukcja.onet.pl/search.php?string=fisher+price+zebra&encoding=iso , inne
      zabawki są atrakcyjne przez dzień, góra dwa, zebrą mój synek bawił się ponad pół
      roku.
      • issy25 Re: prezent 07.12.08, 21:17
        U mnie hitem jest teraz kosiarka Dyzio, playskool. Maly nas zamęcza ciąglym
        koszeniemsmile
        aukcja.onet.pl/show_item.php?item=492546433

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka