thaures 26.03.09, 17:11 Jestem bardzo ciekawa czy rozwiążą sprawę z tymi niepłacącymi. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
iwoniaw Ciekawe jak by mieli "rozwiązać"? 26.03.09, 17:17 Musieliby im udowodnić posiadanie odbiornika rtv. Odpowiedz Link Zgłoś
thaures Re: Ciekawe jak by mieli "rozwiązać"? 26.03.09, 17:22 Żaden problem wśród tych, którzy mają kablówki czy karty w dekoderze. Podpisują przecież umowy. Nikt nie musi wchodzić więc do domów,żeby udowodnić że ktoś na tv. Odpowiedz Link Zgłoś
iwoniaw No tyle, że kablówki nie mają prawa 26.03.09, 17:27 udostępniać nikomu danych klientów. Na jakiej zatem podstawie by mieli je otrzymać? No i pomijam już fakt, że posiadanie umowy z kablówką nie jest jeszcze w żadnym razie dowodem na posiadanie odbiornika rtv, a już zwłaszcza w rozumieniu ustawy o abonamencie... Odpowiedz Link Zgłoś
kropkacom Re: czy płacicie abonament rtv? 26.03.09, 17:42 Tu gdzie mieszkam (Czechy) abonament RTV płaci każdy kto ma podłączony prąd w budynku Jak to się odbywa nie wiem bo rachunki reguluje właściciel naszego mieszkania. Ściągalność wynosi podobno około 90 procent. Odpowiedz Link Zgłoś
kocianna Re: czy płacicie abonament rtv? 26.03.09, 20:10 Płacę abonament radiowy, znaczy mój mąż płaci, jako użytkownik radia w samochodzie i słuchacz "trójki" w necie. TV nie posiadamy, więc abonamentu nie płacimy Odpowiedz Link Zgłoś
biedro_neczka Re: czy płacicie abonament rtv? 26.03.09, 20:41 najpierw nie płaciłam, potem płaciłam przez 2 lata, a następnie wyrejestrowałam i nie płacę. Odpowiedz Link Zgłoś
denea Re: czy płacicie abonament rtv? 26.03.09, 21:02 Płacę, rwąc włosy z głowy na widok potwornego badziewia w TVP, olewactwa, braku punktualności itd. Wrrrr !!! Piratować nowości z netu nie umiem. Rany, jaka ja durna jestem Odpowiedz Link Zgłoś
biedro_neczka Re: czy płacicie abonament rtv? 26.03.09, 21:08 na widok potwornego badziewia w TVP, > olewactwa, braku punktualności itd. Wrrrr !!! właśnie z w/w powodu nie płacę! Odpowiedz Link Zgłoś
yola13 Re: czy płacicie abonament rtv? 26.03.09, 21:33 biedro_neczka napisała: > na widok potwornego badziewia w TVP, > > olewactwa, braku punktualności itd. Wrrrr !!! > > właśnie z w/w powodu nie płacę! abonament sie płaci nie za repertuar w publicznej TV tylko za posiadanie odbiornika, taka drobna róznica Odpowiedz Link Zgłoś
anika772 Re: czy płacicie abonament rtv? 26.03.09, 21:38 > abonament sie płaci nie za repertuar w publicznej TV tylko za > posiadanie odbiornika, taka drobna róznica > > Ale czy za odbiornik nie zapłaciliśmy przy zakupie? Odpowiedz Link Zgłoś
aniuta75 Re: czy płacicie abonament rtv? 26.03.09, 21:54 anika772 napisała: > > abonament sie płaci nie za repertuar w publicznej TV tylko za > > posiadanie odbiornika, taka drobna róznica > > > > > > Ale czy za odbiornik nie zapłaciliśmy przy zakupie? Ano właśnie . I jeszcze + VAT! Nie płacę. TVP nie oglądam wcale, jak już to bajki ale na innych kanałach. I serio nie rozumiem dlaczego musiałabym płacić? I do kogo te pieniądze potem idą? I co ci oni z tymi pieniędzmi robią? Odpowiedz Link Zgłoś
zuzanka79 Re: czy płacicie abonament rtv? 26.03.09, 21:52 > abonament sie płaci nie za repertuar w publicznej TV tylko za > posiadanie odbiornika, taka drobna róznica To tak jakby ktoś kazał ci płacić, za przechowywanie żywności w lodówce za którą już raz zapłaciłaś . W publicznej TVP i tak nic nie ma. Ja nie płacę. Odpowiedz Link Zgłoś
alicja.sunshine Re: czy płacicie abonament rtv? 26.03.09, 21:58 nie dlaczego?! bo zapłaciłam za tv i płacę za kablówkę dlaczego nie ma abonamentu za pralkę czy lodówkę ?! Odpowiedz Link Zgłoś
iwoniaw Cii... 26.03.09, 22:01 > dlaczego nie ma abonamentu za pralkę czy lodówkę ?! Ty juz nic więcej nie mów, dobrze? Odpowiedz Link Zgłoś
alesio23 Re: czy płacicie abonament rtv? 27.03.09, 08:05 też nie płacę i mogą mi skoczyć. Kiedyś taką książeczkę miałam i płaciłam, ale ksiażeczki nowej nie dostałam i mam ich w dupie. A nawet jak bym dostała to i tak bym nie płaciła Odpowiedz Link Zgłoś
asiaiwona_1 Re: czy płacicie abonament rtv? 27.03.09, 08:09 nie - uważam że wystarczająco płacę za kablówkę. Poza tym tvp nigdny nie jest punktualna i nie życzę sobie aby moej pieniądze z abonamentu były przekazywane na niewyobrażalnie wysokie gaże dla cichopków, lisów czy innych super zaje...stych "gwiazd" Odpowiedz Link Zgłoś
mondovi Re: czy płacicie abonament rtv? 27.03.09, 09:15 nie zarejestrowałam tv i nie płacę. Odpowiedz Link Zgłoś