Dodaj do ulubionych

czy płacicie abonament rtv?

26.03.09, 17:11
Jestem bardzo ciekawa czy rozwiążą sprawę z tymi niepłacącymi.
Obserwuj wątek
    • iwoniaw Ciekawe jak by mieli "rozwiązać"? 26.03.09, 17:17
      Musieliby im udowodnić posiadanie odbiornika rtv.
      • thaures Re: Ciekawe jak by mieli "rozwiązać"? 26.03.09, 17:22
        Żaden problem wśród tych, którzy mają kablówki czy karty w dekoderze. Podpisują
        przecież umowy. Nikt nie musi wchodzić więc do domów,żeby udowodnić że ktoś na tv.
        • iwoniaw No tyle, że kablówki nie mają prawa 26.03.09, 17:27
          udostępniać nikomu danych klientów. Na jakiej zatem podstawie by mieli je
          otrzymać? No i pomijam już fakt, że posiadanie umowy z kablówką nie jest jeszcze
          w żadnym razie dowodem na posiadanie odbiornika rtv, a już zwłaszcza w
          rozumieniu ustawy o abonamencie...
    • jasmin80 Re: czy płacicie abonament rtv? 26.03.09, 17:31
      Ja płacę.
      • kropkacom Re: czy płacicie abonament rtv? 26.03.09, 17:42
        Tu gdzie mieszkam (Czechy) abonament RTV płaci każdy kto ma podłączony prąd w
        budynku smile Jak to się odbywa nie wiem bo rachunki reguluje właściciel naszego
        mieszkania. Ściągalność wynosi podobno około 90 procent.
        • kocianna Re: czy płacicie abonament rtv? 26.03.09, 20:10
          Płacę abonament radiowy, znaczy mój mąż płaci, jako użytkownik radia w
          samochodzie i słuchacz "trójki" w necie. TV nie posiadamy, więc abonamentu nie
          płacimy smile
    • mama-maxa Re: czy płacicie abonament rtv? 26.03.09, 20:12
      tak
    • biedro_neczka Re: czy płacicie abonament rtv? 26.03.09, 20:41
      najpierw nie płaciłam, potem płaciłam przez 2 lata, a następnie wyrejestrowałam
      i nie płacę.
    • denea Re: czy płacicie abonament rtv? 26.03.09, 21:02
      Płacę, rwąc włosy z głowy na widok potwornego badziewia w TVP,
      olewactwa, braku punktualności itd. Wrrrr !!!
      Piratować nowości z netu nie umiem.
      Rany, jaka ja durna jestem sad
      • biedro_neczka Re: czy płacicie abonament rtv? 26.03.09, 21:08
        na widok potwornego badziewia w TVP,
        > olewactwa, braku punktualności itd. Wrrrr !!!

        właśnie z w/w powodu nie płacę!
        • yola13 Re: czy płacicie abonament rtv? 26.03.09, 21:33
          biedro_neczka napisała:

          > na widok potwornego badziewia w TVP,
          > > olewactwa, braku punktualności itd. Wrrrr !!!
          >
          > właśnie z w/w powodu nie płacę!

          abonament sie płaci nie za repertuar w publicznej TV tylko za
          posiadanie odbiornika, taka drobna róznica
          • anika772 Re: czy płacicie abonament rtv? 26.03.09, 21:38
            > abonament sie płaci nie za repertuar w publicznej TV tylko za
            > posiadanie odbiornika, taka drobna róznica
            >
            >

            Ale czy za odbiornik nie zapłaciliśmy przy zakupie?
            • aniuta75 Re: czy płacicie abonament rtv? 26.03.09, 21:54
              anika772 napisała:

              > > abonament sie płaci nie za repertuar w publicznej TV tylko za
              > > posiadanie odbiornika, taka drobna róznica
              > >
              > >
              >
              > Ale czy za odbiornik nie zapłaciliśmy przy zakupie?

              Ano właśnie smile. I jeszcze + VAT!

              Nie płacę. TVP nie oglądam wcale, jak już to bajki ale na innych kanałach. I
              serio nie rozumiem dlaczego musiałabym płacić? I do kogo te pieniądze potem idą?
              I co ci oni z tymi pieniędzmi robią?
          • zuzanka79 Re: czy płacicie abonament rtv? 26.03.09, 21:52
            > abonament sie płaci nie za repertuar w publicznej TV tylko za
            > posiadanie odbiornika, taka drobna róznica

            To tak jakby ktoś kazał ci płacić, za przechowywanie żywności w
            lodówce za którą już raz zapłaciłaś . W publicznej TVP i tak nic nie
            ma. Ja nie płacę.
            • alicja.sunshine Re: czy płacicie abonament rtv? 26.03.09, 21:58
              nie
              dlaczego?! bo zapłaciłam za tv i płacę za kablówkę
              dlaczego nie ma abonamentu za pralkę czy lodówkę ?!
              • iwoniaw Cii... 26.03.09, 22:01
                > dlaczego nie ma abonamentu za pralkę czy lodówkę ?!

                Ty juz nic więcej nie mów, dobrze? wink
    • deela Re: czy płacicie abonament rtv? 26.03.09, 22:02
      nie
      i moga mi skoczyc
    • alexandra74 Re: czy płacicie abonament rtv? 26.03.09, 22:03
      nie płacę.
      • alesio23 Re: czy płacicie abonament rtv? 27.03.09, 08:05
        też nie płacę i mogą mi skoczyć. Kiedyś taką książeczkę miałam i
        płaciłam, ale ksiażeczki nowej nie dostałam i mam ich w dupie. A
        nawet jak bym dostała to i tak bym nie płaciła
      • asiaiwona_1 Re: czy płacicie abonament rtv? 27.03.09, 08:09
        nie - uważam że wystarczająco płacę za kablówkę. Poza tym tvp nigdny
        nie jest punktualna i nie życzę sobie aby moej pieniądze z
        abonamentu były przekazywane na niewyobrażalnie wysokie gaże dla
        cichopków, lisów czy innych super zaje...stych "gwiazd"
    • bswm Re: czy płacicie abonament rtv? 27.03.09, 08:49
      Nie ma TV, więc nie płacę.
    • mondovi Re: czy płacicie abonament rtv? 27.03.09, 09:15
      nie zarejestrowałam tv i nie płacę.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka