08.04.09, 23:13
Hej- oglądałam właśnie 50randek na Polsacie i proszę- może któraś z Was wie co
to za piosenka, która była podkładem muzycznym w ostatniej scenie tego filmu,
kiedy płynęli statkiem po morzu a dookoła były te przepiękne góry?? Słyszałam
już to kiedyś, kojarzę, że była to piosenka podkładem muzycznym w filmie Ostry
Dyżur w odcinku kiedy dr Green umierał- i chodzi ta melodia za mną>> proszę,
kobity- jak któraś to kojarzy- dajcie znać, kto to śpiewa i jaki jest tytułsmile
Obserwuj wątek
    • clas_sic Re: melodia.. 09.04.09, 00:18
      popatrz tu:

      en.wikipedia.org/wiki/50_First_Dates
    • imonmati Re: melodia.. 09.04.09, 01:02
      Dzięki!! zajrzałam i znalazłamsmile
      • clas_sic Re: melodia.. 09.04.09, 19:31
        a który to kawałek z tej długiej listy?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka