Hej- oglądałam właśnie 50randek na Polsacie i proszę- może któraś z Was wie co
to za piosenka, która była podkładem muzycznym w ostatniej scenie tego filmu,
kiedy płynęli statkiem po morzu a dookoła były te przepiękne góry?? Słyszałam
już to kiedyś, kojarzę, że była to piosenka podkładem muzycznym w filmie Ostry
Dyżur w odcinku kiedy dr Green umierał- i chodzi ta melodia za mną>> proszę,
kobity- jak któraś to kojarzy- dajcie znać, kto to śpiewa i jaki jest tytuł