pa.trycja 06.06.09, 12:12 Bardzo proszę litościwe dusze, bom w rozpaczy: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=10100&w=96296468&a=96296468 helpunku! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lolinka2 Re: Anglistki - pomocy... 06.06.09, 12:20 nie dam ci ryby, dam ci wędkę www.proz.com/?sp=ksearch Odpowiedz Link Zgłoś
pa.trycja Re: Anglistki - pomocy... 06.06.09, 12:25 Lolinko droga niech Ci los w pieniądzach wynagrodzi To najlepsza wędka, jaką dostałam w życiu!! Dzięki bardzo! Odpowiedz Link Zgłoś