Dodaj do ulubionych

Anglistki - pomocy...

06.06.09, 12:12
Bardzo proszę litościwe dusze, bom w rozpaczy:

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=10100&w=96296468&a=96296468
helpunku!
Obserwuj wątek
    • lolinka2 Re: Anglistki - pomocy... 06.06.09, 12:20
      nie dam ci ryby, dam ci wędkę
      www.proz.com/?sp=ksearch
      • pa.trycja Re: Anglistki - pomocy... 06.06.09, 12:25
        Lolinko droga niech Ci los w pieniądzach wynagrodzi tongue_out
        To najlepsza wędka, jaką dostałam w życiu!!
        Dzięki bardzo!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka