Dodaj do ulubionych

obiad po chrzcie

IP: *.chello.pl 15.05.06, 15:28
Witam
czy możecie polecić jakieś fajne, oczywiście niedrogie, miejsce do którego
można zaprosić ok 15 gości po chrzcie. Część gości jest przyjezdna i trzeba
im zapewnić nocleg, więc też powinnien być w okolicy. Może znacie coś "2w1" i
nocleg i fajny obiad w jednym miejscu?
Obserwuj wątek
    • Gość: deren Lukullus - Tawerna Grecka IP: 135.245.8.* 15.05.06, 15:34
      www.trojmiasto.pl/ob.phtml?id_ob=8504&akcja=wyniki#wyniki
    • Gość: deren Srebrny Mlyn IP: 135.245.8.* 15.05.06, 15:36
      www.srebrnymlyn.pl/
      to z noclegiem
      • Gość: ala Re: Srebrny Mlyn IP: *.chello.pl 19.05.06, 12:25
        dzięki za linki
        • Gość: :-)) Ja wiem ! ! ! IP: *.cable.satra.pl 19.05.06, 21:46
          Nocne spacery i głębokie oddechy do syta ?
    • karo_72 Re: obiad po chrzcie 20.05.06, 00:00
      zalezy jeszcze gdzie konkretnie te chrzciny- polecam Wanogę w Chwaszczynie-
      przeszła niezła metamorfozę!!!!!!!!!!!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka