12.04.05, 11:57
Witam . mam rocznego syna wychowuje go sama szukam pracy w roli opiekunki
badz takiej która pozwalala by na jednoczesne zajmowanie sie dzieckiem.
jetsem z sosnowca . Mam wykształcenie średnie, technik ekonomista jestem na 1
szym roku admisitracji europejskiej.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka