Dodaj do ulubionych

Problem- pleśniawki

24.03.05, 07:26
U mojej 7 tygodniowej pociechy pojawiły się pleśniawki w buzi. Jak się ich
pozbyć? Jaka jest prawidłowa temperatura ciała u takiego maluszka i skąd mam
wiedzieć, że temperatura jej podskoczyła?
Dzięki za pomoc
Ania.
Obserwuj wątek
    • aranti Re: Problem- pleśniawki 24.03.05, 08:39
      pwoinnaś zmierzyć małej temperaturę jak jest zdrowa, wtedy bedziesz wiedziała
      jak jej podskoczy. Dzieci maja wyższą temp. od nas. Z pleśniawkami powinnaś isć
      do pediatry, są na to jakieś preparaty, a sama w domu mozesz małej przemywać
      jamę ustną solą fizjologiczną i dobrze wypażaj zawsze butelki. Pozdrawiam i
      zyczę zdrówka
    • anka1971 Re: Problem- pleśniawki 24.03.05, 10:26
    • kajaaa Re: Problem- pleśniawki 24.03.05, 10:30
      Niedawno był watek o plesniawkach...poczytaj.

      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=572&w=21949017&a=21949017

      Moja Oleńka

      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=20932569
    • anka1971 Re: Problem- pleśniawki 24.03.05, 20:57
      • anna39 Re: Problem- pleśniawki 25.03.05, 17:27
        najlepsza na plesniawki jest osikana przez dziecko pielucha moze wydac sie to
        nie higeniczne ale skuteczne.ja juz nie raz wyprobowałam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka