31.08.05, 21:57
Mam zamiar kupić pościel do łóżeczka i za bardzo nie wiem jaki powinien być
rozmiar. Mam po mojej chrześniaczce łóżeczko o wymiarach 120 x 60. Czy
pościel powinna być 135 x 100 czy 120 x 90? Zgłupiałam jak zobaczyłam
rozmiary. Wydają mi się takie duże. Proszę o radę.
Obserwuj wątek
    • asia06 Re: Pościel 31.08.05, 22:14
      Zgadza się, obie są duże i źle się je używa w łózeczku. Jak na razie używam
      dużo mniejszego kocyka, a kołderka sobie leży i czeka...
    • agula19795 Re: Pościel 31.08.05, 22:45
      Najlepiej spytaj w sklepie dziecięcymsmile)
      • izetka Re: Pościel 01.09.05, 10:49
        ja tez sie przymierzam do kupna kolderki i podusi na zime. chetnie poczytam posty od mam ktore maja
        ten zakup juz za soba.
    • kontoani Re: Pościel 01.09.05, 14:10
      mam te 135x100 i jeszcze nie używam. Używamy kocyków. Może zimą zaczniemy? Wtedy
      pewnie będą dobre, bo spod takiego dużego przykrycia Dzidzia się łatwo nie
      wykopie smile
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka