Dodaj do ulubionych

Dziewczyny mam problem!

07.09.06, 11:30
W niedzielę byłam na spacerze w lesie i wbił mi sie kleszcz.Pech chciał ze
zobaczyłam go dopiero wczoraj czyli po trzech dniach.Karmię swoja
trzymiesięczna coreczkę piersia i teraz nie wiem czy ten cholerny kleszcz nie
był nosicielem jakieś boleriozy czy zapalenia opon mozgowych.Mam czekać na
jakieś objawy i wtedy przestać karmic, czy wogle przestawać czy może juz nie
powinnam na wszelki wypadek podawac małej mojego mleka???Z góry dziękuję z a
pomoc.
Obserwuj wątek
    • lucado Re: Dziewczyny mam problem! 07.09.06, 11:31
      a może tak do lekarza?
    • jbasko Re: Dziewczyny mam problem! 07.09.06, 11:31
      najlepiej zapytaj lekarza, pediatrę bądź rodzinnego, ja bym tak przynajmniej
      zrobiła, a wyjęłaś go sama?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka