Dodaj do ulubionych

Zaniosła się???Aż wymiotowała

25.10.06, 18:30
mala ma rok,dzisiaj uderzyla sie swoim zabawkowym telefonem w nos i nagle
płacz,a po chwili tego placzu nie bylo slychac,tylko co chwile wybuchał,nic
jej nie chcialo uspokoic,az zaczeła wymiotowac,czym tez sie przestraszyla i
jeszcze bardziej gdzies dlawila sie tym płaczem.Odwracalam jej uwage,dmuchalam
w buzie,palilam i gasilam swiatło.W zyciu czegos takiego nie widzialam.Jest
ogolnie histeryczka,zdazalo jej sie plakac z byle powodu,histeryzować,ze
ciezko bylo ja uspokoic,ale tak sie nigdy nie zdazyło.Zaniosła sie???
Obserwuj wątek
    • julcia2006 Re: Zaniosła się???Aż wymiotowała 25.10.06, 21:06
      • szeniaa Re: Zaniosła się???Aż wymiotowała 25.10.06, 21:53
        mówi się że dziecko się zaniosło wtedy gdy krzycząc nie łapie oddechu
        tak samo jakbyś ty krzyczała AAAAAAAAAAA!!!!!!! tak do braku tchu
        zdarza się że malec nie może złapać oddechu aż się siny r5obi, bo się dusi
        to co ty opisujesz na zanoszenie mi nie wygląda tylko tak jak sama zauważyłaś -
        histeria
        są szkoły żeby malca oduczyć histeryzować nie zwracaniem uwagi , ale ja jakoś
        nigdy nie umiałam , no i moje dzieci czasem się zanoszą ale od dmuchania
        skutecznieszy jest klap w pieluchę i najlepiej w pozycji do guru nogami jak nic
        nie pomaga

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka