Gość: berta IP: *.* 04.07.02, 21:11 Jak zwykle mogę na Was liczyc drogie eMamy. Napewno napiszę o wynikach. Od wczoraj próbuję złapać siuśki, ale jeszcze mi sie nie udało. Chciałabym złapać te poranne! Śmiesznie to brzmi hi...Trzymajcie się buziaki Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj