mskrzynka
29.11.06, 17:37
czesc dziewczyny ,moja 7-tygodniwa corka ma problemy z kupka.jest karmiona
sztucznym mlekiem i daje jej czasami wode przegotowana lub herbatke.i nie
zrobi sama kupki.musze jej dawaz czopek lub poruszac odbyt,moze macie jakis
sposob aby to sie wkoncu uregulowalo.bo jest to meczace i dla niej i dla mnie.