29.11.06, 17:37
czesc dziewczyny ,moja 7-tygodniwa corka ma problemy z kupka.jest karmiona
sztucznym mlekiem i daje jej czasami wode przegotowana lub herbatke.i nie
zrobi sama kupki.musze jej dawaz czopek lub poruszac odbyt,moze macie jakis
sposob aby to sie wkoncu uregulowalo.bo jest to meczace i dla niej i dla mnie.
Obserwuj wątek
    • mamuletka Re: zaparcia 29.11.06, 17:38
      codziennie lacidofil przez kilka dni nawet 10-14 dni i ponoć są efekty, ja
      właśnie to sprawdzam, ale Michałek ma 6,5 m-ca więc jest starszy, skonsultuj z
      pediatrą
      • mamuletka Re: zaparcia 30.11.06, 11:53
        i nikt Ci nic nie dopisał??
        spróbuj też dać plantex do picia, mojemu zawsze smakowało i kupka szła lepiej
    • kgaw Re: zaparcia 30.11.06, 14:57
      A ile czasu tej kupki nie robi?
    • ankita22 Re: zaparcia 30.11.06, 15:11
      po pierwsze masarze po prawej stronie i lewej brzuszka < w miejscu jelit>
      po drugie czeste kłądzenie dzieck w pozycji na brzuszku
      no i po trzecie cherbatki zkoperku , i inne specyfiki
      Ja Mieszkam w Anglii i tu dzieciom przepisuje sie specyfik o nazwie Lactulose
      Solution - napewno jest w polsce cos takiego i musze powiedzieć z epomaga
      odrazu !!!
      • ania800 Re: zaparcia 30.11.06, 15:22
        u był taki sam problem z MAteuszkiem bo był na mleczku butelkowych musieliśmy
        zmienić na Bebiko Omneo i problem się skończył przepajanie nie pomagało Lakcid
        tez nie
      • olcimama Re: pytanie do ankita22 30.11.06, 16:31
        czy ten lek kupi mozna kupic bez recepty czy lekarz musi przepisac? też
        mieszkam w Anglii)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka