Dodaj do ulubionych

To miłość:)

09.02.07, 21:05
Moja Niunia ma 2,5 m-ca. Jest moim największym skarbem, i kocham ją
najbardziej na świecie. Jest dla mnie najśliczniejsza pod słońcem, jej
uśmiech rekompensuje mi wszystkie nieprzespane noce, wszystkie troski i
niepokoje. Nie wiedziałam, ze tak bede kochac swoje dziecko, jest dla mnie
najpiekniejszym prezentem od zycia, i czasem patrzac na nia zdarza mi sie
uronic lezke, wtedy przytulam ja i szepcze Jej do uszka..."dziekuje ze jestes
kruszynko...". Kocham Cie Aguniu i nigdy nie przestanekiss** Pozdrawiam
wszystkie Mamy i ich Pociechysmile
Obserwuj wątek
    • juliegianni Re: To miłość:) 09.02.07, 21:18
      Po prostu miłośc big_grinDDDDDDDDD
      • optymistk-a Re: To miłość:) 09.02.07, 21:25
        Tez tak mam... Mój Kubuś ma już prawie 5 m-cysmile))
    • wacyn10 Re: To miłość:) 09.02.07, 21:40
      miło przeczytać taki post na dobranoc smile Ja też się zakochałam w swoim synku a
      nigdy nie sądziłam, że miłość może być tak bezgraniczna i szalona, że
      zrewolucjonizuje moje życie i że będzie mi się dla niej chciało siedzieć w
      domu zamiast latać o pracy... Fajnie, że napisałaś bo ostatnio na tym forum
      dużo dołujących treści w zakresie miłości smile
    • romario31 Re: To miłość:) 09.02.07, 22:07
      ja czuje to samo od chwili gdy pierwszy ujrzałam swoje maleństwo (ma już 6
      miesięcy i 10 dni), co było dla mnie zaskoczeniem ponieważ na dziecko
      zdecydowałam z rozsądku.
    • ruam1 Re: To miłość:) 09.02.07, 23:15
      Mój szkrabek ma 3,5 m-ca i nie wyobrażam już sobie życia bez niego, zawłądną
      całym moim serduszkiem, czasami jak padam ze zmęczenia, lub budzi się o 3 w
      nocy wystarczy, że się uśmiechnie a wszystko mija jest taki słodki...
    • asia0212 Re: To miłość:) 09.02.07, 23:17
      Moja córka była niespodzianką i kocham ją równie mocno jak planowane dwie
      starsze córki.
      img164.imageshack.us/img164/8750/171xp3.jpg
    • wronka30 Re: To miłość:) 10.02.07, 00:13
      Ja tez dzieczyny wpadlam jak sliwka w kompot smile kocham tego mojego gangana ze
      wszystkich mozliwych sil i ponad wszelkie granice ludzkich uczuc. Moja mala
      krolewna jest dla mnie wszystkim. Basmala, mama i tata to my - kasztanki
      trzy smile) Do szczescia niczego wiecej nie potrzeba..Pozdrawiam mocno wszystkie
      zakochane wink
      P.S. Lo kurde walentynki za pasem, dobrze ze mi sie przypomnialo. Rok temu
      dopiero zaczynalo byc widac moj brzuszek, a teraz mala glizda bedzie z nami
      obchodzic to swieto. Fajowo smile
    • olzar Re: To miłość:) 10.02.07, 00:27
      Ja też wpadłam jak śliwka w kompot. Moja mała księżniczka skończyła 4 miesiące. Mam też syna prawie 14 letniego i nie spodziewałam się, że w moim życiu pojawi sie jeszcze Ona. Kocham ich oboje bardzo, bardzo mocno.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka