Moja Niunia ma 2,5 m-ca. Jest moim największym skarbem, i kocham ją
najbardziej na świecie. Jest dla mnie najśliczniejsza pod słońcem, jej
uśmiech rekompensuje mi wszystkie nieprzespane noce, wszystkie troski i
niepokoje. Nie wiedziałam, ze tak bede kochac swoje dziecko, jest dla mnie
najpiekniejszym prezentem od zycia, i czasem patrzac na nia zdarza mi sie
uronic lezke, wtedy przytulam ja i szepcze Jej do uszka..."dziekuje ze jestes
kruszynko...". Kocham Cie Aguniu i nigdy nie przestane

** Pozdrawiam
wszystkie Mamy i ich Pociechy