mmagda34 31.08.07, 12:04 Od kiedy mozna dziecko trzymac na prosto. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sabciass Re: Trzymanie dziecka na prosto 31.08.07, 12:16 znaczy w pionie? No chyba od początku choćby do odbicie, odpowiednio asekurowane oczywiście. Moja ma 2 m-ce i dość często podróżuje po domu w pionie, bo jest już dosyć ciekawska i tak najlepiej wszystko widzi. Oczywiście na początku starałam się opierać ją jak najbardziej o swoją klatkę, teraz już zaczyna sama trzymać główkę i samam się odchyla calkiem do pionu. Odpowiedz Link Zgłoś
monikaa13 Re: Trzymanie dziecka na prosto 31.08.07, 12:56 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=572&w=56471973&a=56471973 Odpowiedz Link Zgłoś