Dodaj do ulubionych

Trzymanie dziecka na prosto

31.08.07, 12:04
Od kiedy mozna dziecko trzymac na prosto.
Obserwuj wątek
    • sabciass Re: Trzymanie dziecka na prosto 31.08.07, 12:16
      znaczy w pionie? No chyba od początku choćby do odbicie, odpowiednio
      asekurowane oczywiście. Moja ma 2 m-ce i dość często podróżuje po
      domu w pionie, bo jest już dosyć ciekawska i tak najlepiej wszystko
      widzi. Oczywiście na początku starałam się opierać ją jak
      najbardziej o swoją klatkę, teraz już zaczyna sama trzymać główkę i
      samam się odchyla calkiem do pionu.
    • monikaa13 Re: Trzymanie dziecka na prosto 31.08.07, 12:56
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=572&w=56471973&a=56471973

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka