emi992
27.01.08, 11:44
Doswiadczone Mamusie prosze o pomoc. Moj synek ma 7 tygodni i w
ogole nie chce lezec na plecach nawet przez 1 minute, ciagle chce
byc noszony na rekach i tez tylko w pozycji pionowej! Spokoj w domu
jest tylko gdy maly spi,gdy tylko otworzy oczy zaczyna sie wrzask.
Nie ma mozliwosci go zabawic gdy lezy, po prostu zamyka oczy i
wrzeszczy.Czesto czytam, ze 8-smio tygodniowe dzieci leza np. w
nosidelku i sie rozgladaja chociazby przez kilka minut- u nas jes to
niemozliwe.Na poczatku mial kolki dlatego go duzo nosilismy na
rekach,teraz dostaje kropelki i wlasciwie problem bolu brzucha znikl.
Nie wiem co robic ,czy stosowac juz tak radykalna metode oduczania i
go poprostu nie brac na rece mimo jego placzu czy moze miec to
zachowanie jakis inny powod?Bardzo prosze o rady. Moze ktoras z Was
tez tak miala i ma na to jakis sposob?