Dodaj do ulubionych

Spacer z maluchem

19.05.08, 13:56
Czy w taką pogodę jak dziś, tj. pochmurne niebo, od czasu do czasu pada, w
powietrzu odczuwa się dość przenikliwy chłód i wilgoć, można wyjść na spacer z
miesięcznym bobasem? Jak do tej pory pogoda sprzyjała spacerom, dziś po raz
pierwszy mam wątpliwości, czy zabrać małą na spacer. Jakie jest Wasze zdanie?
Obserwuj wątek
    • apolonina13 Re: Spacer z maluchem 19.05.08, 14:00
      ja wychodzę z 2,5miesięczną
      ze starszą też chodziłam i chodzę w taką pogodę

      chyba,że jak siąpi czy pada to nie bo to żadna przyjemnośćsmile
      • sowa-1 Re: Spacer z maluchem 19.05.08, 14:41
        Dokładnie, u nas dziś, po porannym mocnym deszczu jest tylko lekki wiaterek. Tak
        małe dziecko leży w wózku, można postawić budkę, i nie wieje. Jak pada to nie
        wychodzę, bo po pierwsze, nie chce mi się, a po drugie, mała panicznie boi się
        parasola. Ale my już nie wózkiem...
    • zuzanna122 Re: Spacer z maluchem 19.05.08, 14:43
      no pewnie. ja wlasnie wrocila ze spaceru z 6 tyg dzieckiem. na
      szczescie nie trafilysmy na deszcz.
    • budzik11 Re: Spacer z maluchem 19.05.08, 14:47
      Można (trzeba) spacerować w każdą pogodę, wystarczy siebie i dziecko odpowiednio
      ubrać. Poza tym w spacerach chodzi głównie o hartowanie dziecka, uodparnianie na
      różne warunki pogodowe (z naciskiem na różne) - raczej kiepsko się hartuje
      dziecko wychodząc z nim na spacer tylko jak jest ciepło wink Mnie pediatra kazała
      chodzić codziennie niezależnie od pogody (no wiadomo - nie w trzaskający mróz i
      wichurę!) 4 godziny - 2x2. Mam dwoje dzieci październikowych, młodszy np. był na
      spacerze następnego dnia po wyjściu ze szpitala (w 7 dobie) - a w październiku
      jest raczej chłodniej niż w maju wink
    • agata688 Re: Spacer z maluchem 19.05.08, 14:53
      my dzis nie idziemysad(a to dlatego,ze ja jestem chora,a u nas caly czas pada
      deszczsad(jest fatalnie
    • karolina33331 Re: Spacer z maluchem 19.05.08, 19:10
      A dlaczego nie!!!Ja urodziłam w grudniu. Po tygodniu mimo mrozu
      zaczęłam spacery i od tego czasu wychodzimy codziennie smile
    • koza_w_rajtuzach Re: Spacer z maluchem 19.05.08, 19:40
      Odkąd wyszłam po raz pierwszy z córką na spacer, to nigdy nie zdarzyło się,
      abyśmy nie wyszły z domu, a mała ma już ponad 2 latka. Moim zdaniem każda pogoda
      jest dobra na spacer.
      • magdamir1 Re: Spacer z maluchem 20.05.08, 12:43
        Pewnie ze mozesz dziecku nic nie bedzie zamknij bude i juz nic nie bedzie mu tam
        wialo...
        ja rodzilam w styczniu i codzin wychodzilam choc na krotki spacer oczywiscie jak
        nie padalo...
    • eumajos Re: Spacer z maluchem 20.05.08, 13:14
      Pewnie, że iść, byle nie w ulewę.
      Ja mam grudniowe dziecko, zaczynaliśmy w gorszą pogodę.

      Dziecko jest zabudkowane, osłonięte od wiatru i zwykle ubrane nawet cieplej, niż
      mu to potrzebne. wink
    • ewelinka198520 Re: Spacer z maluchem 20.05.08, 20:13
      hej..ja urodzilam dziecko w styczniu i nie mialam oporow przed
      wychodzeniem nawet jak snieg padal...ubralam cieplej. dziecko sie
      uodparnia , nie chcesz chyba potem wyjsc na lekki wiaterek i
      malenstwo chore od razu
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka