Dodaj do ulubionych

Inny problem ze smoczkiem

10.06.08, 11:16
Mój 10 mies. syn go uwielbia (niestety), ale wolę żeby maiał przy
sobie smoczek, niż żeby w buzi lądowały wszystkie napotkane
przedmioty, nawet oblizuje dywany i podłogi!
Wiem, że lepiej byłoby go odzwyczaić - próbowałam, nie było
strasznych protestów, tylko pcha sobie całe ręce do buzi i każdą
napotkaną rzecz.
Zastanawiam się, czy smoczki mają różnego rozmiaru tarczki, tzn. czy
są jakieś takie z dużą tarczką. Używamy canpola (rozmiar 6+) i mały
wkłada go sobie całego do buzi, a mi się włos jeży na głowie...

Obserwuj wątek
    • aleksandra1977 Re: Inny problem ze smoczkiem 10.06.08, 11:47
      mysle, ze nie ma jakiej radykalnej roznicy miedzy wielkoscia tarczek smoczkow.
      Nawet NUK rozmiar 3 (18-36m) nie ma wiekszej tarczki niz ten dla dzieci 6-18m.
      Rozni sie wielkoscia gumki.

      Czy obawiasz sie, ze dziecko moglo by polknac smoczek? Raczej wydaje mi sie to
      niemozliwe.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka