dopadlo mnie przeziebienie...niestety..mi juz przeszlo ale maly (16 dni)
wlasnie ma katar...

(((( spi caly czas..ale nosie mu cos bulgocze i blugocze..
kupilem gruszke do nosa..ale to jakies g..wno (przepraszam za
wyrazenie)..guzik wyciaga... (jakby cos to odradzam NUK).
boje si ezeby malemu sie jeszcz enie pogorszylo...

( czy cos mozna zaradzic?