bubcia75
04.08.09, 09:46
Mój 4,5 miesięczny syn od miesiąca albo i dłużej przeżywa fascynację
telewizją. Wiem, nie jest to pewnie zbyt pedagogiczne, ale tylko to
daje mi chwilę wytchnienia. Małego ostatnio nawet mata edukacyjna po
chwili nudzi, a jak włączę TV to mam chwilę spokoju. Młody leży na
brzuchu i ogląda. Mogę iść do kuchni, zrobić obiad czy choćby
przejrzeć pocztę w necie. Inaczej mały jak nie śpi, wymaga ciągłego
noszenia, zabawiania itp, a śpi w ciągu dnia parę razy po 40 minut.
Jakie jest wasze podejście do telewizji? Pozwalacie niemowlętom na
to?