mamalgosia
31.10.04, 14:10
dziewczyny, pijcie jak najwięcej, chociaż to wieczne łażenie do WC wykańcza.
Jedna z moich koleżanek za mało piła i miała straszne problemy z nerkami w
ciąży, szpital... Nie dopuśćmy do tego! Poza tym gdy się mało pije, łatwiej o
infekcje w drogach rodnych, a tego też przecież nie chcemy.
Przeczytałam, że 2 litry to minimum. Ciężko mi to wypełnić, bo z powodu
mdłości w ogóle nie mogę patzreć na napoje. Ale cóż zrobić.
Czy pije się wystarczającą ilość płynów, poznaje się po kolorze moczu:
powinien być prawie biały (w ciągu dnia, bo rano może być żółty). im
ciemniejszy, tym gorzej dla nerek.