kretoszczurek
11.09.05, 14:01
To ja proponuje watek dla mamus które nie urodziły. Wchodzę na forum i widze że ciągle ktoś rodzi. Gratuluję mamusiom. Z drugiej strony przykro mi że ja czekać muszę. Jak widze kobietki z wózkami tez się wściekam bo mój synek uparty.
No nic watek nie urodziłam dla mam nie rozdwojonych by nie czuły się osamotnione