mijaczek 25.10.05, 02:17 moja Emma ma potowki na szyi. ma tam tyle skory, ze pewnie pomiescilaby ze cztery szyje, no i dzieki temu pomiedzy tymi faldami ma pelno malych potowek. Jak i czym je "traktowac?" Mia Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
majka.majka Re: co z potowkami? 25.10.05, 10:23 Ja wcieram mąkę ziemniaczaną raz dziennie i zlikwidowałam problem. Pozdrawiamy (mamy 2 miesiące) Odpowiedz Link Zgłoś
jjulita Re: co z potowkami? 25.10.05, 15:54 Ja malo oryginalnie- potowki wyleczylam sudocremem. Teraz dwa razy dziennie smaruje linomagiem w plynie i nic sie nie pojawia. Poza tym odlozylam kocyk polarkowy ktorym opatulalam mala i kupilam bawelniany.Od tego czasu nie pojawiaj sie nowe potowki. Odpowiedz Link Zgłoś
miodzio_k Re: co z potowkami? 25.10.05, 17:05 Naszej Julii pomogła kąpiel z dodatkiem naparu z rumianku. Po jednej kąpieli wszystkie zniknęły. Mama zachęcała mnie abym potraktowała je spirytusem (ona tak robiła mi i mojej siostrze). Jeszcze tego nie spraktykowałam bo rumianek pomógł;. Odpowiedz Link Zgłoś
mala67 Re: co z potowkami? 25.10.05, 18:11 dobrze jest przetrzec ale raz i delikatnie gazikiem leko-schodza..ewa Odpowiedz Link Zgłoś
mala67 Re: co z potowkami? 25.10.05, 19:20 no gazik leko jest nasaczony spirytusem izopropylowym ewa Odpowiedz Link Zgłoś
wiercipietka Re: co z potowkami? 25.10.05, 19:51 Jezeli potowki nie wyskoczyly na calym cialku, to wystarczy przecierac je spirytusem (tym od pepka). Jezeli jest ich duzo to najlepiej wykapac malucha w krochmalu lub w roztworze nadmanganianu potasu (roztwor ma miec lekko rozowy kolor). Ja wole nadmanganian, nie znam sie na gotowaniu i nie umiwm robic krochmalu w. Odpowiedz Link Zgłoś
miodzio_k Jak zrobiłam krochmal 25.10.05, 21:39 Julia miała uczulenie na proszek wykąpaliśmy ją w krochamlu: W garnuszku z zimną woda rozmieszałam 4 stołowe łyżki mąki ziemniaczanej i wlałam to do wody gotującej się w garnku. Robi się jak kisiel! potem wlałam to do wody do wanienki i już uczulenie zeszło po dwóch kąpielach. Odpowiedz Link Zgłoś
aniapatryk Re: Jak zrobiłam krochmal 26.10.05, 12:19 Tez mi sie wydaje ze krochmal jest najodpowiedniejszy Odpowiedz Link Zgłoś