aisza24
21.11.05, 15:52
Najpierw bardzo długo zwlekałam z "tym", spróbowalismy dopierp po 8 tyg i
przezyłam piekielny bol,od razu przypomnial mi sie poród i wpadłam w płacz.
Czuje opór, tak, ze nie da rady sie kochac, strasznie boli w pewnym miejscu.
Czy to nprmalne?Czy tez tak macie?Czytałam, ze niektórym z Was seks sprawia
wielka przyjemnosc