doso1
11.01.06, 14:50
Wlasnie wrocilismy od lekarza i czeka nas najprawdopodobniej laryngoskopia :-
( Czy ktoras z Was ma jakies doswiadczenia w tej kwestii? Glownie chodzi mi o
narkoze - jak ja podaja, ile czasu "trzyma" i jak sie dzieci po niej czuja.
Pozdrawiamy
Dominika i Nico (3,5 m-ca)