Dodaj do ulubionych

watek kulinarny

23.03.06, 13:31
Dziewczyny , jak u was z gotowaniem obiadkow? bo mi juz konczy sie zapal i
powoli mam dosc. no i poza tym wyczerpaly mi sie pomysly. Ile mozna jesc
kotlety, gulasz zapiekanke ze szpinakiem? A co Wy serwujecie??
Obserwuj wątek
    • qbolina Re: watek kulinarny 23.03.06, 13:56
      kurde, sa dni, że nic nie gotuję... mąz czasm je w pracy, a mnie się nie chce...
      A jak jst zupka to potrafimy ja i 3 dni jeśc...
      Fajny mam przepis na zapiekanke z porów, sprawdzony, pycha. Musiałabym tylko zeskanowac z ksiązki albo przepisać... uncertain
      A teraz dusze pierś w przyprawie go kurczka po węgiersku i warzywa na patelnię (z torebki). Bo odchudzam się - a mój mąz chyba ze mną.... wink
      --
      magda i łobuziak Mat
      ubrankadzieciece.szipszop.pl/tickers/1613.gif
    • tin_t Re: watek kulinarny 23.03.06, 14:03
      u nas na zmianę: makarony alla carbonara, al ragu', al tonno, canelloni z mięsem
      mielonym i z pieczarkami, lasagne, kurczak pieczony z ryżem, tortilla
      hiszpańska, schab z jabłkami albo rolady schabowe, danie chińskie fix, gulasz,
      wątróbka z cebulką, do tego ziemniaki, kluski śląskie, raz w tygodniu panga,
      pieczony łosoś albo paluszki rybne. z warzyw brokuły, bakłażan, cukinia. w
      leniwy dzień krupnik, naleśniki albo jajko sadzone.
      --
      PIOTRUŚ
      • efka30 Re: watek kulinarny 23.03.06, 15:54
        U nas to co najszybciej : mielone na 3 dni robie, schabowe,rybka
        smażona,spaghetti z gotowymi sosami, gotowe pierogi,gulasz...wiecej grzechów
        nie pamiętam...Tez już mam dośc , zwłaszcza że córka jest wegetarianką i jej
        muszę osobno warzywka pichcic.bleeeeeeeeeeeeeeee.A zupek nikt nie chce jeśc sad(
        Bo mąż sie nie najada/może wrąbac wiadro , a wygląda jak "szczypiorek"/, a
        młoda nie lubi...
        Dajcie jakis przepis na coś szybkiego i fajnego!!!
    • sani14 Re: watek kulinarny 23.03.06, 16:00
      tin_t twoje menu sprawiło że poczułam się głodnasmile całkiem niezły wybór i
      wszystko to co lubięsmile
      ja na szczęście jem w pracy a chwilowo (ta chwila trwa już pół roku ale
      niedługo ma się skończyć) mieszkamy u moich rodziców więc gotuje mama... ja to
      mam dobrzesmile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka