Dodaj do ulubionych

Pytanie do dido_dido

28.03.06, 12:08
Cieszę się, że pokazałaś się na forum, bo miałam wrażenie, że ostatnio mniej
pojawia się Twoich postów. Od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie problem
wyboru pediatry w Ząbkach. Czy mogłabyś mi kogoś polecić? Pewnie masz już
dobre i złe doświadczenia z tutejszą służbą zdrowia, a ja zupełnie nie mam
wiedzy na ten temat.

Pozdrawiam
Monika
Obserwuj wątek
    • dido_dido Re: Pytanie do dido_dido 28.03.06, 13:30
      Witaj,
      Ale mnie miło zaskoczyłaś, nie myślałam, że ktoś mnie w jakiś tam sposób
      kojarzy smile
      Co do pediatrów to niestety musze Cię rozczarować. Jesteśmy zapisani do Poradni
      Medycyny Rodzinnej w Warszawie. Na szczęście moi chłopcy są okazami zdrowia.
      Ten średni, który ma 7 lat ostatni raz brał antybiotyk 6 lat temu. Najmłodszy
      swoje odchorował w żłobku i jak poszedł do przedszkola to już nie choruje. Nie
      liczę obecnej ospy - to taki prezent od mamy na 4 urodziny.
      A wracając do lekarza pediatry - moja firma zafundowała pracownikom bezpłatną a
      ich rodzinom za niewielką odpłatnością opiekę medyczną (także pediatryczną) w
      Enel-medzie. Tak więc z najmłodszym będe tam chodzić.

Co do mojej obecności na forum - czytam codziennie. Dużo nie piszę. Wiesz, ja
      jestem dużo starsza od większości z Was. Mam już troje dzieci więc moje
      codzienne życie i codzienne problemy wyglądają nieco inaczej. Mam też już za
      sobą ten jedyny w swoim rodzaju czas oczekiwania na pierwsze dziecko. Jednym
      słowem mam troszkę inne podejście do ciąży.
      Iwona
      • topola4 Re: Pytanie do dido_dido 28.03.06, 13:38
        Dziękuję za odpowiedź. Szkoda, że w Ząbkach trudno znaleźć dobrego specjalistę.
        Też nastawiałam się na Warszawę, bo tam pracuję i tam mam opiekę medyczną. Co
        do Twojego nastawienia do ciąży, to chciałabym z takim spokojem i
        doświadczeniem podchodzić do swojego stanu. Zmęczyła mnie ciągła niepewność,
        zwłaszcza po stracie pierwszego dziecka. Liczę na to, że przy kolejnym będzie
        spokojniej.
        Pozdrawiam
        Monika
        • dido_dido Re: Pytanie do dido_dido 28.03.06, 14:08
          Moniko,
          Przykro mi, że masz tak złe doświadczenia za sobą. Będzie dobrze!
          A co do mojego podejścia - wiesz, też nie było tak różowo.
          Ja też straciłam pierwszego synka. Urodził się z wadą serca. Na szczęście
          więcej się to nie powtórzyło. Ale już zawsze strach nam towarzyszył. Tej ciąży
          nie planowaliśmy. Zmieniła całe nasze plany. Na dodatek mój wiek, decyzja o
          amniopunkcji. Wyniki na szczęście prawidłowe. Choć niestety nie jest to
          wymarzona córka. Teraz oczywiście cieszę się i z radością oczekuję narodzin
          Antosia. Dzisiaj nawet zamówiłam wózek. Ale ta radości i moje podejście jest
          nieco inne niż ogólne forumowe.
          Iwona

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka