Dodaj do ulubionych

do Asmi...

24.04.06, 15:45
Asmi!
Mam pytanie do Ciebie, bo lepiej chyba się orientujesz w tych sprawach...
Czy Gerber wycofał CAŁĄ serię Naturalnie proste, czy może to dotyczy
wyłącznie dyni i brzoskwini?
Może czas kupić inne rzeczy póki są jeszcze na półkach sklepowych?
Jak myślisz?
Obserwuj wątek
    • asmi7 Re: do Asmi... 25.04.06, 21:08
      Sdomitrz, wycofana jest tylko dynia i brzoskwinie, reszta ma być normalnie
      produkowana. Taką informację dostałam od Pani z Gerbera więc to raczej pewne.

      Pozdrawiam ciepło Ciebie i maluszki!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka