Dodaj do ulubionych

chciałam dobrze

06.11.06, 12:38
a wyszło jak wyszło
Obserwuj wątek
    • ariana1 Re: chciałam dobrze 12.11.06, 15:18
      a o co chodzi?
      • molowiak no właśnie o co? 27.11.06, 12:29
        jeśli o listę "do odstrzału" to uważam, że wyszło BARDZO dobrze
        • molowiak Re: no właśnie o co? 27.11.06, 12:31
          co ja za bzdury gadam uncertain - nie zauważyłam, że przeniosłam sie na inne forum <durna>
    • ciapek7 kru 16.11.06, 18:17
      nie przejmuj się , nie dogodzisz wszystkim smile
    • aniolek105 Re: chciałam dobrze 28.11.06, 13:33
      I jest dobrze,nie martw się Kru wink.
      • ciapek7 aniolek105 03.12.06, 18:39
        myślę o was ...
        • mo-nika27 Re: aniolek105 03.12.06, 21:04
          Ja tezsmileOdezwij sie czasem,jak bedziesz miala okazje.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka