molowiak no właśnie o co? 27.11.06, 12:29 jeśli o listę "do odstrzału" to uważam, że wyszło BARDZO dobrze Odpowiedz Link Zgłoś
molowiak Re: no właśnie o co? 27.11.06, 12:31 co ja za bzdury gadam - nie zauważyłam, że przeniosłam sie na inne forum <durna> Odpowiedz Link Zgłoś
aniolek105 Re: chciałam dobrze 28.11.06, 13:33 I jest dobrze,nie martw się Kru . Odpowiedz Link Zgłoś
mo-nika27 Re: aniolek105 03.12.06, 21:04 Ja tezOdezwij sie czasem,jak bedziesz miala okazje. Odpowiedz Link Zgłoś