chaos222 14.11.06, 01:27 jakiej firmy niekapki polecacie?? ja mam butelki aventu i pomyslalam ,ze dokupie gorna czesc Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jaga241 Re: do mam niekapkowych 14.11.06, 08:32 Ja kupowałam też avent. są super bo zwykła butelka, uchwyciki i kubek niekapek są ze sobą kompatybilne i możesz łączyć je ze sobą, polecam Odpowiedz Link Zgłoś
zuczka77 Re: do mam niekapkowych 14.11.06, 08:56 my tez mamy aventu,Wiktor tolerował smoki tylko z aventu, wiec niejako z rozpędu zakupiłam butle+niekapek w jednym. No i nie wiem jak to zrobił, ale po podniu mu herbatki w niekapku zdołał sie oblac od stóp do głów....))) tak więc mam zamiar kupic jeszcze jeden niekapek - innej firmy i zobaczymy czy sytuacja sie powtórzy. Odpowiedz Link Zgłoś
anet77 Re: do mam niekapkowych 14.11.06, 12:45 My tez avent, z tego względu że mam tej firmy wszystkie buteklki i laktator. Tylko ja na poczatek zdjęłam w niekapku ta uszczelkę, bo cięzko ciagnąć i Weronika nie chciała wcale pić z niekapka. Jak przyzwyczai sie do samego niekapka i tego ustnika to założę uszczelkę. Sama próbowałam pociagnąć z niego, to całkiem nieźle trzeba sie zaciagac, zeby poleciało Odpowiedz Link Zgłoś
bogusia030 Re: do mam niekapkowych 14.11.06, 14:59 My mamy wszystko aventu, więc niekapek też. Kupiłam go m-c temu, ale mały nie wiedział, co z nim robić, schowałam i wyciągnęłam 3 dni temu i teraz super ciągnie.Chyba musiał do niego dorosnąć. Odpowiedz Link Zgłoś
kwiatuszekm Re: do anet77 14.11.06, 15:03 anet77 napisała: > My tez avent, z tego względu że mam tej firmy wszystkie buteklki i laktator. > Tylko ja na poczatek zdjęłam w niekapku ta uszczelkę, bo cięzko ciagnąć i > Weronika nie chciała wcale pić z niekapka. Jak przyzwyczai sie do samego > niekapka i tego ustnika to założę uszczelkę. Sama próbowałam pociagnąć z niego, > > to całkiem nieźle trzeba sie zaciagac, zeby poleciało Jak zdjelas ta uszczelke,bo boje sie cos uszkodzic Odpowiedz Link Zgłoś
anet77 Re: do anet77 17.11.06, 12:14 Bez obaw ściagaja ją normalnie, nic nie uszkodzisz. Tylko uważaj, bo po ściagnieciu uszczelki niekapek staje się kapkiem I dziecku tez szybko z niego leci, trzeba ostrożnie podawac picie z niego. Ja juz załatwiłam kilka ubranek soczkiem i to marchewkowym i chyba narazie z tego niekapka przez smoczka będe dwała. Odpowiedz Link Zgłoś
kropek47 Re: do mam niekapkowych 14.11.06, 23:00 Oblal sie dlatego ze za szybko wyjal buteleczke z buzi a nie zdazyl jeszcze polknac - mojemu sie to czasami zdarza. Odpowiedz Link Zgłoś
kwiatuszekm Re: do mam niekapkowych 14.11.06, 15:02 Tez mamy z Aventu,ale jeszcze nie pije. Odpowiedz Link Zgłoś
emmilka Re: do mam niekapkowych 17.11.06, 00:18 Canpol łatwo umyc tę butelkę z systemu balonik a wcześniej butelek nie używałam, więc ten argument odpadł... Odpowiedz Link Zgłoś
madziatd Re: do mam niekapkowych 17.11.06, 10:26 ja też canpol. Mam butelki tej firmy i dokupiłam za 5 zł tylko sam ustnik Jest mięciutki i co ważne bardzo łatwo się myje. Odpowiedz Link Zgłoś
finka11 Re: do mam niekapkowych 17.11.06, 10:30 Mam Nuka i Aventu, ale na razie nie pije z żadnego, tylko dopajam go strzykawką Nic innego mu nie odpowiada, kubeczki daję do zabawy i czasem mu przez przypadek wyjdzie i wypije kilka kropli, może za jakiś czas załapie. Odpowiedz Link Zgłoś