Dodaj do ulubionych

sierpień 2002

08.05.07, 15:09
Obserwuj wątek
    • tatamka Re: sierpień 2002 24.05.07, 12:04
      Cześć,
      Mój synek urodził się 4 sierpnia 2002. Ma na imię Szymon.

      Pozdrawiam
      • mamaprzedszkolaka1 Re: sierpień 2002 24.05.07, 14:58
        A mój urodził się 20 sierpnia i ma na imię Eryk.

        Również pozdrawiam
    • adypka Hej mój syn z 30.08. i tez SZYMON, pozdrawiamy! 31.05.07, 10:26

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka