tatamka Re: sierpień 2002 24.05.07, 12:04 Cześć, Mój synek urodził się 4 sierpnia 2002. Ma na imię Szymon. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
mamaprzedszkolaka1 Re: sierpień 2002 24.05.07, 14:58 A mój urodził się 20 sierpnia i ma na imię Eryk. Również pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś