edziaj14 14.06.07, 14:20 jadlyscie juz pizze przy karmieniu piersia bowlasnie dostalam zaproszenie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
buska_77 Re: czy???? 14.06.07, 14:28 Jak nie bylam na diecie "skazowej" to jadlam i nic synkowi nie bylo Odpowiedz Link Zgłoś
krystynacr Re: czy???? 14.06.07, 16:11 tak chyba nawet więcej niż raz. Ale z tym to akurat generalnie mam dobrze, Mały jeszcze ani razu nie miał problemów od mojego jedzenia, a jem generalnie tak jak przed ciążą (w ciąży to miałam dietę, bo cukrzyca ciążowa się przyplątała). Nie ruszam tylko najbardziej "zakazanych" rzeczy typu cytrusy, truskawki, orzechy i czekolada. Odpowiedz Link Zgłoś
rengur Re: czy???? 14.06.07, 16:50 Pizzę już dawno jem w ogóle to już jadłam nawet ze 2 łyżki bigosu i fasolki Staram się oraniczać tylko jajka i nabiał bo jak zjem więcej (np. jogurty,sery, itp) to mała ma drobną "kaszkę" na buzi Odpowiedz Link Zgłoś
asia2218 Re: czy???? 14.06.07, 20:25 hmmm ja jem nalogowo i pizze i mc donald a jej chyba takie dobre mleczko pasuje ostatnio to nawet sie przyglada jakby sama chciala ale jeszcze czas ... Odpowiedz Link Zgłoś
matylda07 Re: czy???? 15.06.07, 00:13 tak i nic. Zjadłam już wszystko, co zakazane. Po czekoladzie niestety mała miała wysypkę. Odpowiedz Link Zgłoś
mag9 Re: czy???? 15.06.07, 00:45 u mnie podobnie jak powyżej, jadłam prawie wszystko, łącznie z pizza i kapuśniakiem, w poniedziałek bedzie bigos no i jak do tej pory nie ma problemów - nie mówie tu oczywiscie o skazie białkowej ale to juz inna bajka Odpowiedz Link Zgłoś
kfilka Re: czy???? 15.06.07, 09:15 Generalnie jem wszystko (przy pierwszym dziecku ostra dieta, a i tak Junior miał okrutne kolki). Teraz uważam tylko na cytrusy i truskawki (orzechy i czekolada w minimalnych ilościach), po truskawkach moja Ala dostała paskudnej wysypki, która rozchodziła się od czubka głowy w dół, a ustąpiła dopiero po 1,5 tyg. Odpowiedz Link Zgłoś