14.06.07, 14:20
jadlyscie juz pizze przy karmieniu piersia bowlasnie dostalam zaproszenie
Obserwuj wątek
    • buska_77 Re: czy???? 14.06.07, 14:28
      Jak nie bylam na diecie "skazowej" to jadlam i nic synkowi nie bylo smile
      • zuzbar Re: czy???? 14.06.07, 14:35
        ja również
    • wilczynskaa Re: czy???? 14.06.07, 14:43
      tak, jadłam już
    • bzik83 Re: czy???? 14.06.07, 15:20
      taaaaak, pycha smile
    • krystynacr Re: czy???? 14.06.07, 16:11
      tak smile chyba nawet więcej niż raz. Ale z tym to akurat generalnie mam dobrze,
      Mały jeszcze ani razu nie miał problemów od mojego jedzenia, a jem generalnie
      tak jak przed ciążą (w ciąży to miałam dietę, bo cukrzyca ciążowa się
      przyplątała). Nie ruszam tylko najbardziej "zakazanych" rzeczy typu cytrusy,
      truskawki, orzechy i czekolada.
    • rengur Re: czy???? 14.06.07, 16:50
      Pizzę już dawno jem smile w ogóle to już jadłam nawet ze 2 łyżki bigosu i
      fasolki smile Staram się oraniczać tylko jajka i nabiał bo jak zjem więcej (np.
      jogurty,sery, itp) to mała ma drobną "kaszkę" na buzi
    • asia2218 Re: czy???? 14.06.07, 20:25
      hmmm ja jem nalogowo smile i pizze i mc donald a jej chyba takie dobre mleczko
      pasuje smile ostatnio to nawet sie przyglada jakby sama chciala smile ale jeszcze czas
      ... smile
      • polka_80 kilka razy 14.06.07, 20:50
        pycha
    • matylda07 Re: czy???? 15.06.07, 00:13
      tak i nic. Zjadłam już wszystko, co zakazane. Po czekoladzie niestety mała miała
      wysypkę.
      • mag9 Re: czy???? 15.06.07, 00:45
        u mnie podobnie jak powyżej, jadłam prawie wszystko, łącznie z pizza i
        kapuśniakiem, w poniedziałek bedzie bigos no i jak do tej pory nie ma problemów
        - nie mówie tu oczywiscie o skazie białkowej ale to juz inna bajka
    • kfilka Re: czy???? 15.06.07, 09:15
      Generalnie jem wszystko (przy pierwszym dziecku ostra dieta, a i tak Junior miał
      okrutne kolki). Teraz uważam tylko na cytrusy i truskawki (orzechy i czekolada w
      minimalnych ilościach), po truskawkach moja Ala dostała paskudnej wysypki, która
      rozchodziła się od czubka głowy w dół, a ustąpiła dopiero po 1,5 tyg.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka