Dodaj do ulubionych

Poszukiwane:)

27.03.08, 13:49
Tak z czystej babskiej ciekawosci chcialam sie spytac czy sa tu
wsrod nas jakies mamy ze Świętochłowic badz miast osciennych-
Chorzów,Bytom,Ruda Śląska?dobrze by bylo powymieniac sie opiniami na
temat ewentualnych wspolnych lekarzy,szpitali i przychodni
wykonujacych badania.
Obserwuj wątek
    • magda_1974_1 Re: Poszukiwane:) 27.03.08, 14:29
      Ja się melduję-Ruda Śląska
      • frodolong Re: Poszukiwane:) 27.03.08, 15:18
        melduje się również ja - mieszkam w Chorzowie, pracuję w Sosnowcu,
        lekarz w Bytomiu, laboratorium Katowice, a przed porodem mam
        nadzieję, że może zdązymy się przeprowadzić do Imielina koło
        Mysłowic.. to tyle
    • zniemczyk Re: Poszukiwane:) 27.03.08, 17:06
      A ja jestem z Gliwic smile Tutaj mam lekarza ginekologa. W czerwcu, tj. w 20tc jadę
      na badania genetyczne do Rudy Śląskiej. Szpital wybrałam tutejszy w Gliwicach.
      Wybierałam pomiędzy Gliwicami a Knurowem. Wybór był trudny, bo nt szpitala w
      Gliwicach krążą różne, skrajne opinie. Jednak byłam tam i wydaje mi się, że nie
      jest aż tak źle wink Przede wszystkim zaraz obok mają pediatrię i chirurgię dziecięcą.
      • ewahewig Re: Poszukiwane:) 28.03.08, 10:53
        No,Frodolong,jestes bardzo aktywna w regioniewinkJa w Chorzowie
        skonczylam technikum,z Gliwic znam tylko firme Schlecker,w ktorej
        pracuje,natomiast Rude Slaska pamietam z czasow swojej
        swietnosci,gdy sie balangowalo w Plazie.Ja mam ten komfort ze bede
        rodzic w naszym miejskim szpitalu w Świętochłowicach,a jest on
        naprawde swietny.Niw wiem czy pamietaci jak pare miesiecy temu
        wlasnie do niego transportowano te malenkie piecioraczki-chyba z
        Krakowa?Szpital ma dobra renome,super oddzial noworodkowy,personel
        pogodny i chetny do pomocy,a poza tym juz dwa razy tam rodzilam i
        wiem na co liczyc.
      • magda_1974_1 Re: Poszukiwane:) 29.03.08, 10:33
        Jestem otwarta na spotkanie,jasne!Niech tylko pogoda się
        unormuje.Chorzów albo Ruda Śląska może być.
    • zniemczyk Re: Poszukiwane:) 28.03.08, 12:20
      super wątek smile
      może byśmy zebrały grupkę ze śląska i zorganizowały spotkanie?
      co o tym myślicie?
      nie wiem czy teraz, czy później, a może od czasu do czasu smile
      • ewahewig Re: Poszukiwane:) 28.03.08, 13:47
        A dlaczego nie?Jak zrobi sie wreszcie jakas przyjemniejsza pogoda,a
        dziewczyny wyraza ochote,to sobie mozemy piknik urzadzicsmile))Sama
        jestem ciekawa jakie w realu sa te nasze kolezanki!
        • zniemczyk Re: Poszukiwane:) 29.03.08, 10:20
          ja chyba mieszkam najdalej, więc proponuję bliższe Wam rejony - np. Ruda Śląska,
          czy Chorzów. A pogoda, przynajmniej u nas coraz lepsza wink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka