25.09.04, 12:59
Chyba to rozstępy, tak to wygląda. U syna pojawiły się małe na kolanach,
liczne w pasie nad pupą. Takie czerwone kreski jakby go ktoś wychłostał.
Rośnie "skokowo" więc to chyba stąd. Contratubex nie pomaga.
Co z tym robić?
Obserwuj wątek
    • verdana Re: Rozstępy 26.09.04, 20:13
      Rozstępy miałam i ja i córka. Na pocieszenie powiem ci, ze rozstepy córki juz
      znikają, a moje znikły całkowicie i bez sladu. W tym wieku skóra jest jeszcze
      na tyle mloda, ze nie pozostały nawet blizny. A już po porodzie rozstepy nie
      znikają.
      A wiec po prostu nic nie rób.
      • allija Re: Rozstępy 26.09.04, 23:13
        No, dzięki za słowa otuchy, bo na razie nie wygląda to najlepiej.
        • verdana Re: Rozstępy 27.09.04, 13:42
          U mnie i córki wygladało TRAGICZNIE. Wyobraż sobie piersi na których masz
          paski - jak by to opisać - tak, jakby dzieliła sie na cząstki, jak obrana
          pomarańcza. Brr... I ani sladu.
          • allija Re: Rozstępy 28.09.04, 02:09
            Piersi?!!! Boże, wszystko tylko nie to /smile/
            A swoją drogą, dziwna jest ta natura...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka