allija 25.09.04, 12:59 Chyba to rozstępy, tak to wygląda. U syna pojawiły się małe na kolanach, liczne w pasie nad pupą. Takie czerwone kreski jakby go ktoś wychłostał. Rośnie "skokowo" więc to chyba stąd. Contratubex nie pomaga. Co z tym robić? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
verdana Re: Rozstępy 26.09.04, 20:13 Rozstępy miałam i ja i córka. Na pocieszenie powiem ci, ze rozstepy córki juz znikają, a moje znikły całkowicie i bez sladu. W tym wieku skóra jest jeszcze na tyle mloda, ze nie pozostały nawet blizny. A już po porodzie rozstepy nie znikają. A wiec po prostu nic nie rób. Odpowiedz Link Zgłoś
allija Re: Rozstępy 26.09.04, 23:13 No, dzięki za słowa otuchy, bo na razie nie wygląda to najlepiej. Odpowiedz Link Zgłoś
verdana Re: Rozstępy 27.09.04, 13:42 U mnie i córki wygladało TRAGICZNIE. Wyobraż sobie piersi na których masz paski - jak by to opisać - tak, jakby dzieliła sie na cząstki, jak obrana pomarańcza. Brr... I ani sladu. Odpowiedz Link Zgłoś
allija Re: Rozstępy 28.09.04, 02:09 Piersi?!!! Boże, wszystko tylko nie to // A swoją drogą, dziwna jest ta natura... Odpowiedz Link Zgłoś