Mam półrocznego synka Maksia i jestem w 7 tygodniu ciąży..
Dzięki tym forum dowiedziałam się,że będzie ciężko ale można dać sobie ze
wszystkim rade

narazie jestem w lekkim szoku,zabezpieczenia zawiodły a ja
jestem kompletnie nie przygotowana do opieki nad dwójką maluchów..
mam nadzieję,że jakoś to będzie.
Pozdrawiam
Hania
img57.imageshack.us/my.php?image=dzidziu347zu7.jpg