Dodaj do ulubionych

Witajcie:)

08.11.06, 14:49
Mam półrocznego synka Maksia i jestem w 7 tygodniu ciąży..
Dzięki tym forum dowiedziałam się,że będzie ciężko ale można dać sobie ze
wszystkim radesmilenarazie jestem w lekkim szoku,zabezpieczenia zawiodły a ja
jestem kompletnie nie przygotowana do opieki nad dwójką maluchów..
mam nadzieję,że jakoś to będzie.
Pozdrawiam
Hania smile

img57.imageshack.us/my.php?image=dzidziu347zu7.jpg
Obserwuj wątek
    • olutek_m Re: Witajcie:) 08.11.06, 15:00
      Haniu, ja jeszcze raz Ci gratulujesmile JA obserwuje te forum, bo przymierzam się
      do drugiej ciąży (jak tylko ginek da mi zielone światełko).
      Napisz jak sie czujesz? Jak zareagował "niemąż"smile
      Pozdrawiam!!!
      Ola z Milą
      • ameneris20 Re: Witajcie:) 08.11.06, 18:16
        Narazie czuję sie dobrze,Maksio mi jedynie w nocy spać nie daje, bo dalej karmię
        go piersią,powoli muszę mu dawać mleko modyfikowanesmilepo moim"niemężu"trudno
        poznać czy sie cieszy czy nie :p ale raczej tak,sam mówił,że przydałaby się mała
        "armia",która w przyszłości podbiłaby świat,hehe,dobre..
        to teraz tylko czekam aż następna majówka 2006 stanie sie ciężarówką.
        Pozdrawiam
        Hania
    • kafreen Re: Witajcie:) 08.11.06, 20:37
      Kooochana! Witaj!
      Dzięki Tobie mam deja vu.
      Dwa i pół roku temu 14 maja urodził się mój synek Maksio.
      Gdy miał niecałe pół roku, dokładnie 04.11 na teście pojawiły się dwie kreski smile.
      Też byłam w szoku.
      Helenka urodziła się 23.06 (termin był na 8.07).
      Dziś mam... smile... dwoje CUDOWNYCH dzieci.
      Czego i Tobie gorąco życzę smile

      Serdecznie Was pozdrawiam
      Kasia
      • ameneris20 Kafreen 08.11.06, 20:47
        No to faktycznie całkiem podobniesmile
        a 14 maja urodziłam się jasmileMaksio(7.05.2006) był moim prezenetem na urodzinysmile
        • kafreen Re: Kafreen 10.11.06, 17:23
          No proszę ileż zbiegów okoliczności smile
          Pozdrawiam Was ciepło, życzę zdrówka i siły smile
          Kasia
    • guleranda Re: Witajcie:) 08.11.06, 20:51
      wszystko będzie dobrze.do końca ciąży zdarzysz wszysko zaakceptować i
      poukładać.Mi zostało do rozwiązania 3 tygodnie,więc więcj rad póxniejsmilezdrówka zycze

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka