smilodona 25.05.07, 10:44 Są forum kociary/kociarze? Bo je jestem straszną kociarą. Koty mialam w domu od zawsze. Obecnie jestem wlascicielka jednego burego dachowca A Wy? Lubicie koty? Macie koty? Chcecie mieć koty? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ememka1 Re: koty 25.05.07, 13:28 Miałam za nim stałam się posiadaczką dzieci Niestety obydwa zginęły pod kołami samochodów (jeden wracał z marcowych igraszek. Drugiego zdążyliśmy wykurować .............został przywieziony z blokowej piwnicy, gdzie zapewne by zdechł, bo już matka go odrzuciła. Dość ciężko to przeżyliśmy i na jakiś czas daliśmy sobie spokój, a później przerzuciliśmy się na dzieciDD Teraz rodzinka chce posiadać pieska. Ja nie....mieliśmy kiedyś króliki i kto się nimi zajmował??????? Odpowiedz Link Zgłoś
mbkow Re: koty 25.05.07, 14:40 mamy 3 kocurry, mame, tate i synka czarna, rudego i szarego chcialabym jeszcze jednego................... Odpowiedz Link Zgłoś
asiakliny Re: koty 25.05.07, 20:17 Mam dwie kocice. I wolę koty, ale mam też jedną sunię, a na jesieni może pojawi się druga. Mąż sobie żartuje, że weźmie drugą żonę dla równego rachunku (bo córcie też mam dwie) Odpowiedz Link Zgłoś
gopio1 Ja! Ja! Zgłaszam się! 28.05.07, 18:33 Jestem kociarą, choć zawsze mi się wydawało, że to psy kocham najbardziej. Gdzieś tam po drodze, po dłuższym obcowaniu z różnymi tygryskami poprzestawiało mi się zupełnie. Obecnie mam na stanie dwa futrzaki. A, co tam, się pochawlę: fotoforum.gazeta.pl/72,2,631,63223286.html Gosia Odpowiedz Link Zgłoś