25.05.07, 10:44
Są forum kociary/kociarze? Bo je jestem straszną kociarą. Koty mialam w domu
od zawsze. Obecnie jestem wlascicielka jednego burego dachowca wink A Wy?
Lubicie koty? Macie koty? Chcecie mieć koty?
Obserwuj wątek
    • ememka1 Re: koty 25.05.07, 13:28
      Miałam za nim stałam się posiadaczką dziecibig_grin Niestety obydwa zginęły pod kołami
      samochodów (jeden wracał z marcowych igraszeksad. Drugiego zdążyliśmy wykurować
      .............został przywieziony z blokowej piwnicy, gdzie zapewne by zdechł, bo
      już matka go odrzuciła. Dość ciężko to przeżyliśmy i na jakiś czas daliśmy
      sobie spokój, a później przerzuciliśmy się na dziecibig_grinDD

      Teraz rodzinka chce posiadać pieska. Ja nie....mieliśmy kiedyś króliki i kto się
      nimi zajmował???????
    • mbkow Re: koty 25.05.07, 14:40
      mamy 3 kocurry, mame, tate i synka smile czarna, rudego i szarego smile
      chcialabym jeszcze jednego...................
    • asiakliny Re: koty 25.05.07, 20:17
      Mam dwie kocice. I wolę koty, ale mam też jedną sunię, a na jesieni może pojawi
      się druga. Mąż sobie żartuje, że weźmie drugą żonę dla równego rachunku (bo
      córcie też mam dwie)smile
    • bonkreta Re: koty 25.05.07, 23:15
      Ja mam cztery koty. I jednego psa.
    • gopio1 Ja! Ja! Zgłaszam się! 28.05.07, 18:33
      Jestem kociarą, choć zawsze mi się wydawało, że to psy kocham najbardziej.
      Gdzieś tam po drodze, po dłuższym obcowaniu z różnymi tygryskami poprzestawiało
      mi się zupełnie. Obecnie mam na stanie dwa futrzaki.
      A, co tam, się pochawlę:
      fotoforum.gazeta.pl/72,2,631,63223286.html
      Gosia

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka