Dodaj do ulubionych

kurwa kurwa kurwa że tak ostro zacznę

30.01.08, 21:31
Kaja chrzestna stara się o dziecko
no i wreszcie na teście (żeby tylko jednym)są upragnione 2 kreski
betę wczoraj odebrała i zadzwoniła że zaciążyła
dziś była u gina
zrobił jej usg dopochwowe i stwierdziła że
a-albo była w ciąży ,ale poroniła (zero krwawienia itp)
b-albo jest ciąża ale pozamaciczna

baby jak ją pocieszyć??normalnie nie wiem co jej powiedzieć
jutro idzie do szpitala
czy gin mógł przez dowcipne usg nie zauważyć ciąży???
Obserwuj wątek
    • utunia Re: kurwa kurwa kurwa że tak ostro zacznę 30.01.08, 21:35
      który to tydzień?

      Ja poleciałam do gina od razu po teście - 4 tc. Powiedział mi, że USG mi nie
      zrobi, bo może nic nie wyjść i nie będzie mnie stresować. Poszłam w 7 tc i
      zobaczyłam wtedy pęcherzyk z serduchem.

      Kasia trzymam kciuki! Niech zrobi jutro betę czy przyrasta.
      • shemsi1 c-pomyliła sie????????? 30.01.08, 21:38
        trzymam kciuki za te opcje!!!!!!!
        jest mozliwa jak mówi utunia!!!!!!!!
        a podejrzewam ze byla we wczesnej ciazy
      • mariolka55 eee pewnie za wczesnie na usg i jakis doktor głupi 31.01.08, 10:10
        zaraz po tescie to lepiej sobie lekarza i usg darowac,bo to za
        wczesnie jest.
        który to tydzien???
    • mala300 Re: kurwa kurwa kurwa że tak ostro zacznę 30.01.08, 21:41
      obstawiam wczesna ciaze. niech poczeka jeszcze troche, moze
      kontroluje bete. i wtedy na usg jak ciaza bedzie wyzsza
    • dzika41 Re: kurwa kurwa kurwa że tak ostro zacznę 30.01.08, 21:43
      myślę że to może być wczesna ciąża i jeszcze nie będzie obrazu na USG
      • opium74 Re: kurwa kurwa kurwa że tak ostro zacznę 30.01.08, 22:04
        ja jak poszłam do gina to dostałam zawału bo na pierwszym USG nic nie wypatrzył,
        postękał, pokiwał głowa i zaprowadził mnie do innego gabinetu gdzie już było
        widac małe serducho - dużo zalezy od sprzętu!
    • dziunia27 Re: kurwa kurwa kurwa że tak ostro zacznę 31.01.08, 00:35
      TO PRAWDA, JESLI CIAZA JEST WCZESNA TO USG NIEZOBACZY...
      A TO LEKARZ O TYM NIEWIE?????????????????
      JA POSZLAM DO GINA DOPIERO W 9 TYGODNIU... BO WIEM, ZE WCZESNIEJ NIC
      BY NIEZOBACZYL...

      A DRUGA RZECZ(OCZYWISCIE TAK NIEJEST!!!!!)ALE TESTY TEZ CZASEM
      ZAWODZAsad
      • asiamuc Re: kurwa kurwa kurwa że tak ostro zacznę 31.01.08, 08:01
        Zgadzam sie z szanownymi przedmowczyniami, poza tym poradz jej zeby
        zrobila badanie krwi to bedzie na pewno wiedziec co i jak,ja jak
        bylam w 5 tygodniu na USG to mnie baran nastraszym ze jest krwiak i
        oczywiscie jak sie dopytywalam co to znaczy to powiedzial buc jeden
        zebym poszla sobie do wlasnego gino to mi powie co to znaczy.
    • baskokvet Re: koniecznie trzeba zrobic betę żeby sprawdzic 31.01.08, 08:39
      czy rosnie- ale w ciązy pozamacicznej tez chyba by rosła.
      No a na pewno pójśc do innego lekarza- nie takie cuda sie zdarzały.
      trzymam kciuki.
      a swoją droga wiem buba jak się czujesz- ostatnio byłam w takiej
      samej sytuacji- ale u mojej przyjaciółki się nie udało niestety.
      trudno jest kogoś pocieszyć po takiej stracie- zwłaszcza gdy samemu
      ma się zdrowe dziecko.
    • izabella_g w którym jest t.c 31.01.08, 10:29
      że tak zapytam? bo przed 8 nie ma sensu usg robić, bo jest
      niemiarodajne (to powiedziałam ja, ktora w 7 tc dowiedziała się, że
      ciąża obumarła, tymczasem tydzien poźniej juz bylo ok)
      jezeli to byl np tc to na bank jeszcze nic nei widać
      z drugiej strony, ponieważ ten typ wspomniał cos o ciąży
      pozamacicznej, to ja bym w te pędy gnała do najlepszego specjalisty
      w mieście, bo to nie żarty(((
      • bubasio ona sama nie wie,beta jej wyszła 226,5 31.01.08, 11:34
        podejrzewa ok 5 tyg
    • bubasio zostaje na obserwacji,a w poniedziałek ma 31.01.08, 17:33
      mieć usg i się obaczy co i jak smile
    • cicha_mysz nie będę powtarzać po dziewczynach 31.01.08, 18:02
      tylko potwierdze to co juz napisały, strasznie wczesna ta ciąża usg moim zdaniem kompletnie nie ma sensu, ja bym zaczrkała ze dwa trzy tygodnie i poszła najlepiej jeszcze do innego gina i tyle smile
      • morita11 Re: nie będę powtarzać po dziewczynach 31.01.08, 21:30
        eeeeee jak 5 tydzien to co ten gin chcial zobaczyc???
        Mnie w 7 tyg. ledwo cos zobaczyl bo na dodatek mam tylozgiecie i sie toto
        schowalo wink
        Niech dziewczyna bedzie dobrej mysli i idzie do innego gina smile
        Trzymam za nia smile
    • utunia Kasia jak USG?? 04.02.08, 21:23
      Mam nadzieję, że wszystko jest ok...
      • bubasio Re:JEST DZIDZIA W BRZUCHU-wypuścili ją do domu :)) 04.02.08, 21:36
        dzięki za kciukasy i za pomocne słowa smile)
        • dzika41 moc foruma zadziałała :DDD 04.02.08, 22:37
          a chrzestna Kaja szybciorem zaproś na poGODNE
          smile))
          • mala300 hehhee 04.02.08, 23:13
            to niech inkubuje spokojnie!!!
        • baskokvet Re:Super N/T 05.02.08, 09:04

          • utunia JA Wiedziałam, że TAK BĘDZIE!!! 05.02.08, 14:51
            gratulacje ciociu!!!!
        • izabella_g Re:JEST DZIDZIA W BRZUCHU-wypuścili ją do domu :) 05.02.08, 14:57
          ech ci lekarze)) i gratulacji, ze jest ok))
          • dzoanka3 Re:JEST DZIDZIA W BRZUCHU-wypuścili ją do domu :) 06.02.08, 09:49
            uff... ja rok temu będąc już w ciąży (pewnie od paru dni) byłam na
            usg - po roku starań uznałyśmy z doktórką, że trza by jakieś
            wspomaganie zastosować - potem zrobiłam prolaktynę, która oczywiście
            za wysoka była i zaczęłam brać bromergon. Potem krwawienie, które
            wzięłam za @. Coś długo trwało, choć z przerwami i w końcu się
            okazało, że jestem w 7mym tgodniu... Też z hecami, trochę
            przeleżałam, ale teraz Majka ma już 3,5 miesiąca smile) Trzymam kciuki!
    • ulakoszula Re: kurwa kurwa kurwa że tak ostro zacznę 07.02.08, 15:46
      no to super że jest! Tak to bywa. Ja ostatnio poszłam na usg - myślałam że 6tyg i będzie widać serducho, a tu klops - ciąża 2 tygodnie młodsza jak się okazało ostatnio. Na szczęście nie panikowałam smile tylko trzymałam kciuki zęby pokazały się bliźniaki, ale z jednego tez się cieszę!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka