bubasio
30.01.08, 21:31
Kaja chrzestna stara się o dziecko
no i wreszcie na teście (żeby tylko jednym)są upragnione 2 kreski
betę wczoraj odebrała i zadzwoniła że zaciążyła
dziś była u gina
zrobił jej usg dopochwowe i stwierdziła że
a-albo była w ciąży ,ale poroniła (zero krwawienia itp)
b-albo jest ciąża ale pozamaciczna
baby jak ją pocieszyć??normalnie nie wiem co jej powiedzieć
jutro idzie do szpitala
czy gin mógł przez dowcipne usg nie zauważyć ciąży???