okulista

IP: *.* 07.12.01, 22:42
Wiem ze na pewno nie potrzebniepanikuje i jak mowi maz doszukuje sie. Ale moja 7.5 m-czna coreczka mruzy oczka. Sprawdzlam ze widzi zaslanialam jej koljno ocza, wdzi takze z sasiedniego pokoju potrawfi sie bawic wlosem. Mruzy jak mowi maz nie zaslaniajac zrenic (to ma swiadczyc ze nie niedowidzi). Czy wasze dzieci maja roznej wielkosci zrenice?Czy powinnam sie martwic? czy moze znacie jakiegos dobrego okuliste dzieciecego w Warszawie?(Tak na wszelki wypadek)Dziekuje,aga
    • Gość edziecko: guest Re: okulista IP: *.* 08.12.01, 22:58
      Nic mi nie wiadomo o takich dolegliwościach jak piszesz, ale na Twoim miejscu też wolałabym upewnić się u lekarza. Polecam lekarzy z Centrum Zdrowia Dziecka. Są tam naprawdę dobrzy okuliści specjalizujący się w LECZENIU DZIECI (to ważne). Wystarczy zadzwonić i poprosić z rejestracją fundacji (wizyta będzie płatna). Nie znam nazwisk, ale możesz iść tam do każdego. Wiem, że wszyscy tam są dobrzy.
      • Gość edziecko: guest Re: okulista IP: *.* 09.12.01, 23:12
        Nie bagatelizujcie żadnych tego typu problemów. Prawdopodobnie nic córeczce nie jest, ale lepiej to sprawdzić, najlepiej rzeczywiście w CZD. Polecam doktora Wojciecha Hautza, ale i inni są też dobrzy. Można dostać skierowanie od pediatry do Poradni Okulistycznej CZD, albo próbować komercyjnie. W pierwszym przypadku przygotujcie się na koszmarne kolejki. Telefon: 8157349 (ogólny do CZD 8157000). Podobno dobrym okulistą dziecięcym jest też dr Staszczak z kliniki okulist. w Al. Ujazdowskich, tel. 6255425. Trzymam kciuki.
    • Gość edziecko: guest Re: okulista IP: *.* 10.12.01, 09:07
      Polecam prof. Krzywicki - fundacja w szpitalu na Niekłańskiej
      • Gość edziecko: guest Re: okulista IP: *.* 10.12.01, 23:06
        podaję namiary na dr Hautza (prywatne naturalnie)gromada medica 827 53 05 , w październiku przyjmował tam w czwartki 16-18,wizyta kosztowała 70 złpolecam - "znamy się" od prawie trzech lat i jest świetny!dzieci go lubią:)
Inne wątki na temat:
Pełna wersja