jestem z Wrocławia i szukam dobrego alergologa... jestesmy pod
opieka jednej Pani ale niestety nie potrafi nam pomóc

Moja córka ma w tej chwili 9 mies.
uczula nas bebilon pepti (uczulenie na laktoze) ale proby
wprowadzenia nutramigenu to fiasek bo dostala max. biegunek i
odparzala sobie pupke.
uczula ja:
marchew
pietruszka
seler
por
kukurydza
brokul
jablko
gruszka
morela
sliwka.....
moje dziecie toleruje napewno:
ziemniaka
dynie
ryz
szpinak
...kaszki ryzowe i kleik ryzowy
kurczak, indyk, krolik
i to tyle

czy ja moge ciagle ja karmic ziemniakiem i dynia??
wynalazlam hippa: indyka z dynia, ziemniaka z dynia
bobovity ziemniaczki ze szpinakiem i ryzem
dokladam jej miesko ze sloiczkow gerbera.
i co dalej?? ja zalamuje rece moje dziecie prawie nic nie moze jesc
dieta na pewno nie nalezy do zdrowych i posilki sa strasznie banalne!
Prosze podpowiedzcie cos!