gosiagrzes
08.06.04, 16:42
Witam,
Chcialam się spytać, czy wasze dzieciaczki piją tą kawkę i jak ją tolerują.
Dawniej wydawało mi sie, że taką kawę można podawać od 3 r.ż. Jednak na
opakowaniu brak takich informacji.
W składzie znajduję: maltodekstrynę i aromat identyczny z naturalnym toffi.
A ja mam synka alergika i czytam wszystko dokladnie. Może znajdzie się ktoś,
kto rozszyfruje mi te składniki. Przeglądarkę juz mam za sobą, ale
dowiedziałam się tylko, że to jest słodzik. Natomiast, czy aromat toffi może
być uzyskiwany z kakao i miodu?
Jakie jest Wasze zdanie?
Pozdarwiam,
Gosia i Maciuś 3 l.