Nawet nie wiem jakich użyć słów żeby samej znaleźć w wyszukiwarce. Chodzi mi o
to jakie karmienia zastępowałyście jakimi posiłkami. Np. my mamy tak: rano po
obudzeniu je cyca, potem przed południem też, po połodniu zupka (przedtem
cycuś), ok. 16 znów cycuś, potem ok. 19 i przed samym zaśnięciem. Z ktorego
mlecznego posiłku rezygnowałyście (zrezygnowałybyście) w następnej kolejności
i co zamiast niego wprowadzić? Dodam że synek je też w nocy , więc kaszkę
chciałabym zostawić na dobranoc.
Dzięki za podpowiedzi