babka71
10.08.06, 12:07
szukam forum kuchnia i jakiejś zaćmy dostałam..poprosze o przeniesienie
wątku!!
zrobiłam placki (starłam i jajko i mąka)..wyszło tak sobie
smazyłam tak normalnie obtaczane wiadomo.., juz mi sie pomysły kończą, a
dostałam tego cholerstwa za duzo..!!
Co tu jeszcze mozna z tego zrobić??? może zupę? tylko kto to będzie jadł??
mamuśki co jeszcze mozna wymysleć?/, szkoda wyrzucić
p.s to wyglada jak ogromny ogórek tylko, że żółto-zielone i twarde jak dynia