magdalas
06.06.07, 15:46
nie chodzi mi o to ile i kiedy, ale co gotujecie. Podaję Małej słoiczki, no i oczywiście mleko
modyfikowane. Od piersi odstawiałam sukcesywnie i teraz to już podaję sporadycznie raczej tylko w
nocy, myślę że już niedługo koniec.
Co wasze dzieci jedzą? Jakie warzywka, owoce? może już mięsko. Dzisiaj zjadła ziemniaczki z
brokułami, chyba jej smakowało