Dodaj do ulubionych

ile mleka pija wasze 10miesieczniaki?

15.11.07, 23:02
Moja corka ma podwyzszony poziom wapnia,lekarka kazala zmniejszyc ilosc
mleka.Do tej pory corka przewaznie jadla ok 240ml mleka rano, 210ml mleka
popoludniu i ok 270ml kaszki mleczno-ryzowej na kolacje.
Ile dajecie waszym dzieciom?
Obserwuj wątek
    • ola_mi Re: ile mleka pija wasze 10miesieczniaki? 16.11.07, 09:54
      witam. Na wstepie mam pytanie jak sie rozoznaje, ze dziecko ma
      podwyzszony poziom wapnia? czy robi sie jakies badania czy sa tego
      jakies objawy?
      Co do ilosci mleka to moj synek ktory w niedziele konczy 10 m-cy je
      mleko dwa razy na dobe. rano 200-240 ml, i wieczorem 200 ml.Oporcz
      tego w ciagu dnia dostaje malego danonka, albo owoce z jogurtem i to
      jego calodzienny zapas mleczny smile kasze nie jada bo nie przepada z
      nimi, podaje je mu tylko w sytuacji gdzy nie chce mleka, i wtedy
      zjada 150ml na gesto. I to tyle wink
      • 2_asiek86 Re: ola_mi 16.11.07, 10:19
        córka miała robione badania krwi na poziom wapnia i fosforu.wartości wyszły
        podwyższone

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka