2_asiek86
15.11.07, 23:02
Moja corka ma podwyzszony poziom wapnia,lekarka kazala zmniejszyc ilosc
mleka.Do tej pory corka przewaznie jadla ok 240ml mleka rano, 210ml mleka
popoludniu i ok 270ml kaszki mleczno-ryzowej na kolacje.
Ile dajecie waszym dzieciom?