kasia977
07.09.03, 18:29
Drogie emamy,
napiszcie prozę jak wy postąpiłybyście w sytuacji, gdy wasze dziecko
przestałoby jeść zupki całkowicie, wcześniej ulubione kaszki, tylko w
połowie, a z drugiego dania zjadałoby tylko pomidora. Między posiłkami, a
czasem zamiast nich jadłoby winogron (zastanawiam się czy może być to
przyczyną zatwardzeń). I nie wiem co robić, czy zmuszac go na siłę do
jedzenia, bo od dwóch dni nie gotuje mu nawet zupki, bo calutką potem
wylewam. Od tych kilku dni stał sie bardziej marudny, jest wrzaskliwy (ale
strasznie wrzeszczy), jesteśmy własnie tydzien po wyrznięciu sie 4 trzonowców
i jednego kła, czemu towarzyszyła goraczka do 40,2 st. Nie wiem co robic, czy
faktycznie go zmuszac do jedzenia, czy podaac mu peritol (lek na poprawienie
apetytu, który dostał na pogotowiu podczas tej gorączki), bo na ulotce
dołączonej napisane jest, zeby nie podawc dzieciom ponizej 2 lat, a on ma
dopiero 14 msc. Co wy byście zrobiły drogie panie?
Poradźcie prosze.
Gorac0o pozdrawiam
Kasia Ż
P.s. Przez pomyłke umieściłam ten post jeszcze w podforum alergii, przepraszam