ania81chr 25.04.08, 18:10 witam dziewczyny napiszcie jak przygotowujecie swoim maluchom sinlac z owocami napiszcie jak jeszcze go podajecie moj chlopczyk skonczyl 6 miesiecy pozdrawiam i dziekuje Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dria_da Re: sinlac 25.04.08, 18:18 ja sie dzisiaj od dr na forum karmienie butelka zeby nie dodawac owocow do sinlacu bo moze byc zbyt kaloryczne, on i tak jest bardzo kaloryczny... ja tez zaczelam podawac sinlac i dołanczam sie do prosby... czy do zupki moge go troche dodawać? Odpowiedz Link Zgłoś
merezka Re: sinlac 27.04.08, 17:08 Normalnie, najpierw robię sinlac na gęsto i dodaję do niego deserek albo świeże owoce, tak jakbym kaszkę robiła. Oczywiście, ze możesz go dodać do zupki. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś