25.04.08, 18:10
witam dziewczyny napiszcie jak przygotowujecie swoim maluchom sinlac
z owocami napiszcie jak jeszcze go podajecie moj chlopczyk skonczyl
6 miesiecy pozdrawiam i dziekuje
Obserwuj wątek
    • dria_da Re: sinlac 25.04.08, 18:18
      ja sie dzisiaj od dr na forum karmienie butelka zeby nie dodawac owocow do
      sinlacu bo moze byc zbyt kaloryczne, on i tak jest bardzo kaloryczny...
      ja tez zaczelam podawac sinlac i dołanczam sie do prosby...
      czy do zupki moge go troche dodawać?
    • merezka Re: sinlac 27.04.08, 17:08
      Normalnie, najpierw robię sinlac na gęsto i dodaję do niego deserek albo świeże
      owoce, tak jakbym kaszkę robiła.
      Oczywiście, ze możesz go dodać do zupki.
      Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka