ali-24
25.05.08, 14:30
od prawie 3 tygodni mamay ogromny problem z karmieniem 1,5 rocznego Jaśka
zjada chętnie jedynie kulki Nestle, banany i ciastka, których dajemy dziennie
góra 2
Jaś prawie nie je słodyczy, to moja decyzja, czasem dostanie odrobinkę
czekolady, więc braku apetytu nie mogę łączyć z tym ,ze przejada się słodkim
początkowo myślałam, że niechęć do jedzenia jest związana z ząbkowaniem,
wychodzą mu górne i dolne 4, ale ząbki prawie w całości wyszły na swiat a Jaś
nadal nie je
gdybałam już, ze być może fakt, że ma zaparcia zniechęca go do jedzenia, ale
ostatnio kupki szły fajne a jeść nie chce
wyobrażacie sobie ze moje dziecko prawie 3 tyg. nie jadło obiadu
wyjątkiem były 3 dni, w które jadł ukochane spagetti i raz wieczorkiem
poskubał od taty kurczaka
normalnie opadam z sił
już go nie zmuszam do jedzenia...
właśnie, kiedyś by zjadł obiad musieliśmy zapakować mu na siłę łyżeczkę , by
posmakował , a tak to chodził , płakał i nie chciał jeść
pora obiadowa jest dla mnie koszmarem
już mu sama pozwalam by jadł, nie zachęcam, robię kilka razy podchody i nic
Jaś waży 12 kg, więc wagę ma dobrą
ale jego posiłki wyglądają tak
rano butla bebilonu 3-200 ml
do godz. 12 banan i płatki nestle z suszonymi owocami, czasem kilka gryzów
chleba ciemnego ze słonecznikiem
po południu jogurt lub serek- nie potrafię podać ile , bo je sam i pół
kubeczka jest na nim i na podłodze
i na noc butla 200 ml bebilonu z kleikiem kuk. lub ryż.
dziewczyny- jak jedzą Wasze dzieci, co i ile
poradźcie, bo zwariuję