pyttacz 26.01.11, 23:22 Wygląda, że z podniesionym czołem będzie sobie dalej spacerował. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: hiro Re: "Lekarz" Gawroński skazany na wyrok w zawiasa IP: *.kwidzyn.mm.pl 26.01.11, 23:46 czoło to nie dupa ;-)ocalało;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: thebird Re: "Lekarz" Gawroński skazany na wyrok w zawiasa IP: *.gorzow.mm.pl 28.01.11, 13:09 Brdy, spróbuj odróżnic plemnika od zygoty Z zasiewem w konkretne miejsce ,a było ich sporo, i nie tworzeniem zygoty nie mam i nie miałem nigdy problemu . Gwarantem uniknięcia kłopotów był zawsze dobry ginekolog . W twoim przypadku, w manualnym tworzeniu plemników o zygocie, nie musiasz wspominać bo to okreslenie książkowe. A karanie lekarzy top tylko kołtunizm . Tak mysle co zrobi sędzia jak mu córke przeleci facet na którego sedzia i córka nie mogą patrzeć . Pójdzie o pomoc do Gawrońskiego czy na karze rodzić ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: login_t Re: "Lekarz" Gawroński skazany na wyrok w zawiasa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.01.11, 14:43 No widzisz, Ty o seksie i samogwałcie, ja o zabijaniu. Odpowiedz Link Zgłoś
e_werty Re: "Lekarz" Gawroński skazany na wyrok w zawiasa 28.01.11, 16:21 czy na karze rodzić ? ... może na parze? Odpowiedz Link Zgłoś
competent Doktor Gawronski to najlepszy ginekolog w Gorzowie 27.01.11, 10:12 Jego pacjentkami byla co druga kobieta w miescie.Wybitny fachowiec.Znam czlowieka,bo moja zona byla jego pacjentka.Zycze mu zdrowia i pomyslnosci.W Gorzowie mamy kilka tysiecy aborcji rocznie.Myslicie,ze kucharki sie tym zajmuja... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: login_t Re: Doktor Gawronski to najlepszy ginekolog w Gor IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.01.11, 10:42 competent napisał: > W Gorzowie mamy kilka tysiecy aborcji rocznie W Polsce mamy ok. 400 tys. urodzeń żywych. Statystycznie więc w Gorzowie jakieś 1,5 tys. Aborcji jest zatem (proporcjonalnie) kilka milionów, Mister Incompetent A Gawroński moze jest znakomitym ginekologiem ale też i zabójcą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cazed Re: Doktor Gawronski to najlepszy ginekolog w Gor IP: *.leapswitch.com 27.01.11, 10:55 Szkoda login że ciebie nie wyskrobał chociaż byś takich głupot nie wypisywał. Odpowiedz Link Zgłoś
blic Re: Doktor Gawronski to najlepszy ginekolog w Gor 27.01.11, 11:42 Gość portalu: login_t napisał(a): > A Gawroński moze jest znakomitym ginekologiem ale też i zabójcą. Jest wiele sytuacji, w których zabójstwo nie jest traktowane jak przestępstwo. Choćby na wojnie. Niezależnie od kontekstu, pozostaje wszak zabójstwem. Skoro już tak wchodzimy w słownik. Odpowiedz Link Zgłoś
e_werty Re: Doktor Gawronski to najlepszy ginekolog w Gor 27.01.11, 11:52 Jest wiele sytuacji ... gdy aborcja to decyzja parafianek KK ... dlaczego podejmuja takie decyzje? lokalny klecha ewangelizacji zaniechał? Odpowiedz Link Zgłoś
hermina5 Pełen szacunek dla tego lekarza~! 27.01.11, 11:05 Nie wiem, czy czyta Pan to forum, ale chciałabym wyrazić duży szacunek dla Pana, bo jest pan jednym z nielicznych, który nie poddał sie oszołomskeij nagonce kleru w Polsce i co więcej mowi 'pan to otwarcie. Jest po prostu haniebne, zeby w XXI wieku kobiety musiały znosić takie upokorzenia jak w tym kraju, gdzie hipokryzja śmieje się zza kazdego rogu. A o calym Gorzeowie Wlk. tez ta sprawa załosnie swiadczy, bo oznacza, ze znalazł sie już jakiś swietojebliwy ubek, który postanowił podobosić, a prokuratura zamiast zajać się złodziejami i gwałcicielami, traci czas na porzadnego faceta. Wstyd! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: thebird Re: Pełen szacunek dla tego lekarza~! IP: *.gorzow.mm.pl 27.01.11, 12:16 >>ginekologiem ale też i zabójcą. Zgadza sie longin szanuj kazdy plemnik przy czynnościach manualnych i niech spada w odpowiednie miejsce bo tez dołączysz do zabójców Pamietaj tez ,że każda zygota na wage złota. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: login_t Re: Pełen szacunek dla tego lekarza~! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.01.11, 12:57 Brdy, spróbuj odróżnic plemnika od zygoty. W podreczniku do przyrody, klasa 5 albo cos koło tego. Odpowiedz Link Zgłoś
e_werty Biznes... 27.01.11, 13:28 każda zygota na wage złota. ... inaczej by polowal na gawrony... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: thebird Re: "Lekarz" Gawroński skazany na wyrok w zawiasa IP: *.gorzow.mm.pl 27.01.11, 12:57 Choć nie było żadnych medycznych dowodów potwierdzających ciązę,przyjmujemy,że każda z kobiet była w ciązy- uzasadniał sedzia Marek Wieczór Jezeli obowiazuje prawo koscielne a nie prawo unijne to w wyrokach będzie sie przyjmować bez dowodów ,że jesteśmy państwem kołtuńskim. Niech takie prawo równiez obowiazuje w rozpatrywaniu rozgrabiania polskiej ziemi przez kościelna Komisje Majątkową . Niech najważnieszym słowem w wyrokach bedzie słowo "przyjmujemy" Odpowiedz Link Zgłoś
nadworny_psychoanalityk Re: "Lekarz" Gawroński skazany na wyrok w zawiasa 27.01.11, 13:04 Czy plemnik ma duszę ? Odpowiedz Link Zgłoś
e_werty Re: "Lekarz" Gawroński skazany na wyrok w zawiasa 27.01.11, 13:31 Czy plemnik ma duszę ? ... tak - ten co wygra gonitwę! zasuwaj a nie dyskutuj! Odpowiedz Link Zgłoś
nadworny_psychoanalityk Re: "Lekarz" Gawroński skazany na wyrok w zawiasa 27.01.11, 13:33 Werty wróć lepiej na parking dla tirów Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gorzow.xyz Gorzowski Mengele IP: *.gorzow.mm.pl 28.01.11, 03:50 Mamy już w Gorzowie Słońce Karpat - niejakiego Tadko Mamy już w Gorzowie Leonida Breżniewa - niejakiego Władko ... Mamy już w Gorzowie Josepha Mengele Pewnie gdzieś i gorzowski Pol Pot, gorzowski Eichmann, gorzowski dr G., gorzowski dr Śmierć, chadzają sobie po wolności w "antykomunistycznym" mieście. Codziennie w GL mamy kilka ogłoszeń pt. Ginekologia awaryjna, Ginekolog tanio, podane numery komórek, a dlaczego nie stacjonarne, i nie adresy gabinetów? Gdzie jest ta "wspaniała" policja, która szczyci się 90 proc. skutecznością w łapaniu babek sprzedających koperek i chłystków z piwem? W latach 1956-93 mordowano rocznie 1 mln dzieci. Dziś skoro jest neostalinizm i neokomunizm PO-PZPR zapewne też koło miliona, to daje około 3x tyle co liczba żywych urodzeń, zatem w Gorzowie jest dokonywanych przez ginekologów o wiadomym pochodzeniu narodowościowym (tacy z nich Polacy jak ze mnie Buszmen) jakieś 13.000 morderstw rocznie. To daje koło 40 dziennie. Czyli można założyć teoretycznie że statystycznie w każdym gabinecie w mieście są dokonywane po ok. 2 morderstwa dziennie. Oczywiście jeden może dokonuje 12, inny 0, ale chodzi o średnią i podejrzenie. Nie wliczam tutaj "ginekologii" polegającej na wypisywaniu tabletek "po" dla różnych puszczalskich :)))))) Czas podawać do publicznej wiadomości ich nazwiska a nie inicjały, wraz z adresami potencajlnie podejrzanych o dokonywanie zbrodni. www.youtube.com/watch?v=3KHFrNlpxnE Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bernard PiS nadaje..... IP: 199.19.221.* 28.01.11, 04:31 Hey gorzow.xyzn Nie oto chodzi ze sie z robq niekoniecznie nie zgadzam... Chodzi o to ze produkujesz sie jak Pisowiec , co jest rowne produkcji komunistycznej i faszystowskiej...i razem wzietych... Nie ma znaczenia PiSowski pacanie czy masz racje czy nie.. Nawet kur-wa na rogu musi soje "dobroc"i zaprezentowac zanim ktos portfel otworzy... Ponial? Jesli nie, to cie u-ponial-uje: Napisz co ty myslisz najpierw... Pozniej powiedz co myslisz o tym... co inni mysla... Inaczej na bezmyslne, PiSowskie scierwo ludzi obrazajacych wychodzisz.. Teraz ponial? :):):):):) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gorzow.xyz Re: PiS nadaje..... IP: *.gorzow.mm.pl 28.01.11, 08:50 Morderstwo -> 25 lat, dożywocie, lub kara śmierci. To myślę. Im bardziej niewinna ofiara tym kara powinna być wyższa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nika Re: PiS nadaje..... IP: *.4web.pl 28.01.11, 10:17 Jak w przyszłym wcieleniu będziesz kobietą, to na pewno wprowadzą takie prawo . Specjalnie dla ciebie. A przeleci cie własny ojciec. Czego ci szczerze zycze :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ewela Re: "Lekarz" Gawroński skazany na wyrok w zawiasa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.01.11, 09:58 Ten Pan uratował mi życie tylko dzięki niemu moja mama nie poroniła. Duży szacunek dla Pana, że nie boi się Pan opini innych i nie ukrywa sie pod skrótami. Ludzie zapominacie o tym, że ten człowiek uratował sekti kobiet, dzieci i wielu ludzią pomógł a do tego jest bardzo miłym i ciepłym człowiekiem. Trzymam za Pana kciuki. Odpowiedz Link Zgłoś
reasercher dr Gawronski wiecej zrobil dla Gorzowa niz biskup 28.01.11, 10:03 Tysiace kobiet odwiedzalo jego gabinet.Wszystkim pomagal.Jeszcze kiedys,gdy aborcja nie byla scigana - pomogl setkom kobietom w ciazy pozbyc sie niechcianej ciazy,bo nie kazda bylo stac na utrzymanie dziecka.Jak pacjentka nie miala ksay na operacje - robil za darmo.Pieniadze go nigdy nie interesowaly. Moze Pan,doktorze,chodzic po miescie z dumnie podniesiona glowa.Jest Pan wspanialym czlowiekiem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gorzow.xyx .... IP: *.gorzow.mm.pl 28.01.11, 10:23 Jeżeli uratuję 100 ludzi przed pożarem, a potem zadźgam jedną osobę, będę uwielbiany, czy skazany na dożywocie? ..... Dlaczego gdy osobnik X zamorduje np. członka PZPR czy SLD pójdzie siedzieć, choćby całe życie pomagał ludziom. Osobnik Y który całe życie pomagał ciężarnym kobietom (usunąć balast), i raz czy dwa zbił został "skazany"..... To w końcu jakie prawo obowiązuje? Prawo kaduka. Prawo judaistyczne. A może takie prawo, w której zamordowanie niewinnego dziecka jest nieważne, a zamordowanie komunisty jest karalne. Czyli życie komunisty >>>>>>>>>>>>> życia dziecka. Czyli komunista stoi wyżej w hierarchii. Jest nadczłowiekiem. Taka jest bowiem interpretacja "sądów". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Re: .... IP: *.4web.pl 28.01.11, 11:36 >Dlaczego gdy osobnik X zamorduje np. członka PZPR czy SLD pójdzie siedzieć, choćby całe >życie pomagał ludziom. Dlatego, że kogoś zamordował. Aborcja to nie morderstwo, Gdyby aborcja była morderstwem, to kobietę , ktora poroni trzeba by było wsadzic do więzienia za umyslne spowodowanie smierci. Zatem z łyzeczkowania po poronieniu do aresztu - kazda. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gorzow.xyy Re: .... IP: *.gorzow.mm.pl 28.01.11, 12:52 Jeden (z SLD) nie uznaje płodu albo zygoty na człowieka. I jemu podobni też, bo każdy ma prawo głosić własne poglądy. A ja np. nie uznaję morderców komunistycznych i socjalistycznych oraz byłych i obecnych członków tychże organizacyj i partyj za godnych życia, bo zmarnowali je setkom mln ludzi. Za zbrodnie komunistyczne na ludzkości - > sznur. Za nieumyślne wprowadzenie komunizmu, socjalizmu, eurokomuny - > trybunał. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hektor Re: .... IP: *.gorzow.mm.pl 28.01.11, 13:41 Facet zbliża się do kresu swego skrobania - ale ważne że nie chce i nie może przestać. - ile wpisów od wdzięcznych i wyzwolonych od własnych sumień kobiet ?- one na własną prośbę pozbawiły siebie czerpania z radości macierzyństwa.Dziś by zagłuszyć swoje sumienia chwalą swego kata z dyplomem lekarza. - jego nazwisko w Gorzowie dla wielu mieszkańców kojarzone jest jednoznacznie z uśmiercaniem i nie zmieni tego nic i nikt nawet fakt że mogło zdarzyć się również ratowanie życia i zdrowia wielu innym kobietom. Tylko ten biedny i wyzuty z wszelkiej moralności i etyki typ ma czelność w mediach żalić się na stan prawny - że jest be! Ech .... Drogie panie i panowie myślcie przed a nie po... Odpowiedz Link Zgłoś
resercher Swiat-setki tysiecy aborcji dziennie 28.01.11, 14:08 I nikt nie sciga tych,ktorzy pomagaja w aborcji.To tylko w Polsce za aborcje grozi wyrok,choc w zawieszeniu.Dlatego w klinikach niemieckich za Odra dziesiatki Polek codziennie dokonuje nie zabronionej tam aborcji. Doktor Gawronski nie dlatego jest szanowany,ze dokonywal kiedys mase aborcji,choc za to przez niektorych tez.Jest szanowany za 50-letnia prace jako ginekolog i poloznik w Gorzowie i regionie.Byl uwazany zawsze za najlepszego w tej branzy.Przez kolegow ginekologow tez.I przez tysiace kobiet.Wszystkie one mialy o nim jak najlepsze zdanie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nika Re: .... IP: *.4web.pl 28.01.11, 14:13 Dziś by zagłusz > yć swoje sumienia chwalą swego kata z dyplomem lekarza. Mam nadzieje, ze w przyszłym wcieleniu urodzisz sie kobietą . I przelatywać cię będzie ojciec . weilokrotnie. A potem będziesz czerpała radosć z potrójnego macierzyństwa -14 lat, 15 lat, 17 lat - z dala od kata z dyplomem lekarza, za to z najkochańszymi wcieleniami kazidodztwa i pedofilii. Czego szczerze zycze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: myrox No i nam nawiedzony o nicku gorzów xyz lub nika IP: 28.01.11, 16:01 przeszedł z damskiego krocza do polityki. Na forum jest tylko jeden czubek który potrafi z wszystkiego zrobić politykę.Czy to ty ? Odpowiedz Link Zgłoś
e_werty Re: No i nam nawiedzony o nicku gorzów xyz lub ni 28.01.11, 16:23 z wszystkiego zrobić politykę. ... nie tak prosto wkroczyć do polityki... ... zwlaszcza z ideologiczna prostata. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AgustA Re: "Lekarz" Gawroński skazany na wyrok w zawiasa IP: *.gorzow.mm.pl 28.01.11, 20:09 pyttacz napisał: > Wygląda, że z podniesionym czołem będzie sobie dalej spacerował. wszystko przez masonów i te cholerne prawa człowieka, ach gdyby tak można było - po chrześcijańsku - na stos albo na próbę wody... Odpowiedz Link Zgłoś
thebird2 Re: "Lekarz" Gawroński skazany na wyrok w zawiasa 29.01.11, 09:47 >>"Choć nie było żadnych medycznych dowodów potwierdzających ciązę... Strach stanąc na rozprawie w Sądzie Okregowym ,który feruje wyroki na podstawie takich dowodów Nawet mec Synowiec nie dał rady . Łatwiej wychodzi mec. w rozwalanie kiosków i ruder Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hektor Re: "Lekarz" Gawroński skazany na wyrok w zawiasa IP: *.gorzow.mm.pl 29.01.11, 10:15 To co wyprawie ten pozbawiony ludzkich odruchów z wyskrobanym sumieniem typ - nie jest dla nikogo żadną tajemnicą - tym bardziej dla sądu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: myrox Re: "Lekarz" Gawroński skazany na wyrok w zawiasa IP: 29.01.11, 12:33 A ty kim Hektor jesteś? .Czy nie przypadkiem synem kurzu i wiatru zwanym tumanem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hektor Re: "Lekarz" Gawroński skazany na wyrok w zawiasa IP: *.gorzow.mm.pl 30.01.11, 15:33 Jestem! - ponieważ moja mama ma mnie i czyste sumienie a społeczeństwo korzyść! Fan Club skrobacza nie ma przyszłości - śmierć nienarodzonych nie ma przyszłości - tak samo jak jego dzieło nie ma przyszłości - kim są zatem "ludzie", którzy prace jego chwalą?! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: myrox do hehtora Myrox do hektora IP: 204.45.133.* 30.01.11, 16:49 Hektor starzy cię przeprosili za to, że cię tak zjebali ??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gorzow.vyz Re: "Lekarz" Gawroński skazany na wyrok w zawiasa IP: *.gorzow.mm.pl 30.01.11, 16:53 A czemu nikt nie wspomina o "położnej" byłej pracownicy Dekerta, o dźwięcznie brzmiącym "polskim" nazwisku obecnie będącej właścicielką parkingu, dorabiającą w fabryce śmierci Jerzego G. www.gorzowski.informacja-lokalna.pl/parking_strzezony__ejzerman_alicja/17610/wpis.php Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hektor "Lekarz" Gawroński skazany na rok w zapomnienie IP: *.gorzow.mm.pl 30.01.11, 18:06 Ejże... Ejzer... Dyć tli się swojsko brzmiąca nuta dla wielbicieli czosnkowego szaleństwa. aj waj... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: myrox Hektor widziałem dzisiaj twoich rodziców IP: 30.01.11, 19:02 calkiem mili panowie Odpowiedz Link Zgłoś
thebird2 Re: "Lekarz" Gawroński skazany na rok w zapomnien 02.02.11, 11:38 >>Im bardziej niewinna ofiara tym kara powinna być wyższa. To co czynisz z nadmiaren plemników bo jak wiadomo to tylko jeden zapladnia a reszta sie unicestwia . Po masturabacji to ci z plemnikami . Nie zjadasz bo byłbyś kanibalem . Bidulki nie mogą zapłodnic jaja i padają ,mozna zrobic im pogrzeb tylko wcześniej klechy musza uznac płód po poronioeniu za człowieka . Co do alicji to normalnie myslacy człowiek i nie koniecznie pedał wie że kobiety maja w tym wieku męża i nazwisko męża . Nie rozumiem czemu zazdrościcie kapitalizmu . Otwierasz sobie taki sam parking i z polskim nazwiskiem juz jesteś też żydem ,wrednym krwiopijcą Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jude Re: "Lekarz" Gawroński skazany na rok w zapomnien IP: *.gorzow.mm.pl 03.02.11, 02:23 nazwisko męża żydowskie. widział ktoś żyda który się by żenił z Polką (gojką) i na odwrót? Ta "pani" wraz ze swoim mentorem zamordowała setki, jak nie tysiące Polaków. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: thebird Re: "Lekarz" Gawroński skazany na rok w zapomnien IP: *.gorzow.mm.pl 03.02.11, 11:05 >zamordowała setki, jak nie tysiące > Polaków. To podaj dowody !! Bo za pomówienie morderstwa ta pani może z ciebie sciagnąc niezłą kaske. Była by głupia jakby nie skierowała sprawy do Sądu o odszkodowanie i straty moralne . 100 procent wygrana! Jako dobry i ucziwy katolik możesz juz sie modlic do katolickiego boga żeby ta pani i jej mąż nie czytali tego forum Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: myrox Re: "Lekarz" Gawroński skazany na rok w zapomnien IP: 03.02.11, 12:50 Jego rodzice musza miec ogromne pole skoro wyhodowali takiego buraka ja on Odpowiedz Link Zgłoś
thebird2 Re: "Lekarz" Gawroński skazany na wyrok w zawiasa 08.02.11, 11:56 No i wyśmiali ciemnogród w ogólnopolskim tygodniku Odpowiedz Link Zgłoś
niepokojacy Szacunek i kapelusz z glowy-panie doktorze... 10.02.11, 10:20 Sto lat zycia...za to,ze byl Pan prawdziwym czlowiekiem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: thebird Re: Szacunek i kapelusz z glowy-panie doktorze... IP: *.gorzow.mm.pl 10.02.11, 13:14 ze byl Pan prawdziwym czlowiekiem Jest Odpowiedz Link Zgłoś
e_werty A gdzie sterylność? 10.02.11, 13:16 kapelusz z glowy-panie doktorze... ... przynajmniej w czasie badań... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr hab. Swietny tekst o dr Gawronskim w NIE IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.02.11, 10:40 Prawdziwy... Odpowiedz Link Zgłoś
thebird2 Re: Swietny tekst o dr Gawronskim w NIE 14.02.11, 10:19 Nie jest swietny ! Dziennikarz pisze o mieście wojewódzkim jako" powiatowe" . TZN ,że wpadł na moment do województwa dla wierszówki. Reszta tekstu nic rewelacyjnego . Jakby wspomniał ,że tatuś Gawronskiego miał gorzej bo wyrok odsiedział . Nuda! Odpowiedz Link Zgłoś
niepokojacy Re: Swietny tekst o dr Gawronskim w NIE 15.02.11, 10:20 Gorzow nie jest miastem wojewodzkim.W jednym wojewodztwie nie moze byc dwoch miast wojewodzkich.W Unii Europejskiej stolica regionu,prowincji,wojewodztwa jest siedziba wladz samorzadowych.Stolica wojewodztwa jest wiec Zielona Gora.Gorzow zas jest miastem powiatowym,bo sama obecnosc w nim urzedu wojewodzkiego nie czyni go stolica wojewodztwa. Odpowiedz Link Zgłoś
thebird2 Re: Swietny tekst o dr Gawronskim w NIE 16.02.11, 13:12 obecnosc w nim urzedu wojewodzkiego czyli przedstawiciela Rzadu ustanawia miasto województwem. W przypadku lubuskiego ustalono ,że posiada dwa miasta wojewódzkie i tego sie trzymajmy az do rozpadu Odpowiedz Link Zgłoś