thebird2 13.09.11, 12:44 A jazz zszedł do katakumb? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: tato Re: Filharmonia, cała naprzód! Przed nią pełny, d IP: *.acs.pl 13.09.11, 15:00 Jaka była frekwencja podobno ok 30% widowni.I kto za to płaci?Oczywiście społeczenstwo,brawo Odpowiedz Link Zgłoś
mmmmmm000 Re: Filharmonia, cała naprzód! Przed nią pełny, d 14.09.11, 09:58 30% ludzi na widowni, to... całkiem niezły wynik trzeba obiektywnie przyznać. Jeszcze pytanie ile zostało sprzedanych biletów, bo w tego rodzaju "placówkach" wiele wejściówek się po prostu rozdaje, żeby "robić frekwencje". Głupio by było wykonawcy grać do pustych krzeseł, dlatego przy niskiej sprzedaży biletów "doprasza" się klakierów. Odpowiedz Link Zgłoś
e_werty Re: Filharmonia, cała naprzód! Przed nią pełny, d 13.09.11, 15:08 Filharmonia Gorzowska będzie mogła wreszcie w pełni rozwinąć skrzydła i pokazać, ile jest warta ... to już ustali CBA... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nicelus Re: Filharmonia, cała naprzód! Przed nią pełny, d IP: *.dip.t-dialin.net 13.09.11, 15:25 e_werty napisał: > ... , ile jest warta > > ... to już ustali CBA... dobre! :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nicelus ale kino! IP: *.dip.t-dialin.net 13.09.11, 15:37 pobudowali filharmonię, aby organizować pokazy filmów? filharmonia coraz bardziej przypomina "kopernika"... no i nazwę ulicy znów trzeba będzie zmienić na X muz... chyba że przyporządkujemy to pod melpomenę - muzę tragedii. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bart Re: ale kino! IP: *.gorzow.mm.pl 14.09.11, 07:17 widownia spadnie do 10 % a potem zrobią tam centrum handlowe albo kościół i będzie oki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nicelus Re: Filharmonia, cała naprzód! Przed nią pełny, d IP: *.dip.t-dialin.net 15.09.11, 11:37 thebird2 napisał: > A jazz zszedł do katakumb? jazz bardziej pasuje do katakumb, niż do filharmonii. nie uważasz, że bardziej pasowałoby trochę komsomolskiej muzyki. Odpowiedz Link Zgłoś
e_werty Filharmonia, cała naprzód! Przed nią pełn... 15.09.11, 13:35 Filharmonia, cała naprzód! Przed nią pełn... ...e koryto!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nicelus Re: Filharmonia, cała naprzód! Przed nią pełn... IP: *.dip.t-dialin.net 15.09.11, 13:40 e_werty napisał: > Filharmonia, cała naprzód! Przed nią pełn... > > ...e koryto!!! w takim razie witamy w raju... o raju! gdyby tak w polsce z pochodniami chodzili, to by się komuniści burzyli! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nicelus Re: Filharmonia, cała naprzód! Przed nią pełny, d IP: *.dip.t-dialin.net 19.09.11, 00:46 e_atmosfera Odpowiedz Link Zgłoś
martha4 Filharmonia, cała naprzód! Przed nią pełny, deb... 19.10.11, 13:06 Mamy w Gorzowie filharmonię! :-o Dzwonię do filharmonii, do kas i zamawiam "dwa bilety na 4 grudnia, na Requiem". Pani odpowiada: "nie ma takiego koncertu, jest tylko 'Amadeusz i jego ostatnie dzieło'" :-D :-D :-D :-D :-D Cóż, postawili we wiosce filharmonię... ;P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: login_t Re: Filharmonia, cała naprzód! Przed nią pełny, d IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.10.11, 14:15 Może to ma być Amadeusz Hoffmann? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nicelus requiem IP: *.dip.t-dialin.net 19.10.11, 14:51 martha4 napisała: > Dzwonię do filharmonii, do kas i zamawiam > "dwa bilety na 4 grudnia, na Requiem" . > Pani odpowiada: "nie ma takiego koncertu, > jest tylko 'Amadeusz i jego ostatnie dzieło'" dzieło nie jest takie ostatnie... ale w sumie ta pani miała rację. jeżeli requiem, to tylko w wykonaniu sissel. słowa są kombinacją wersetów z XIII wieku dies irae i agnus dei: "Pie Jesu Domine, dona eis requiem. Dona eis requiem sempiternam." Odpowiedz Link Zgłoś
martha4 Re: requiem 19.10.11, 21:50 Gość portalu: nicelus napisał(a): >jeżeli requiem, to tylko w wykonaniu sissel. > ech... żeby tak na żywo móc posłuchać... ale nie narzekam, nie narzekam, wprawdzie repertuar gorzowski trochę dziwny ('od sasa do lasa'), ale skoro już będę w Gorzowie, to pójdę, posłucham, porównam :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: człowiek klanu Re: "Amadeusz i jego ostatnie dzieło" IP: *.icpnet.pl 19.10.11, 16:26 A nie Arkadiusz przypadkiem?... ;-> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kasia Gość nie bierze udziału w konkursie, a go wygrał. IP: 77.242.238.* 20.10.11, 20:28 Na stronie filharmonii możemy przeczytać, że 18.10 będzie koncert WIELCY ARTYŚCI W FILHARMONII – ŚWIATOWE SŁAWY, gdzie zagra Maxim Vengerov – skrzypce. Zwycięzca XIV Konkursu Skrzypcowego im.H. Wieniawskiego. Ciekawostką jest to, że XIV edycja konkursu jeszcze trwa, a pan Maxim nie jest uczestnikiem konkursu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: login_t Re: Filharmonia, cała naprzód! Przed nią pełny, d IP: *.t-mont.net.pl 19.10.11, 20:08 www.digitalconcerthall.com/concert/2456/valcuha-znaider-weber-sibelius-tchaikovsky Zacna stronka; szkoda, że droga. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: login_t Re: Filharmonia, cała naprzód! Przed nią pełny, d IP: *.t-mont.net.pl 19.10.11, 20:37 Cóż za pusty patriotyzm, do tego podszyty zabobonem.... God, who made thee mighty, make thee mightier yet Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nicelus Re: Filharmonia, cała naprzód! Przed nią pełny, d IP: *.dip.t-dialin.net 21.10.11, 00:17 login_t napisał: > Zacna stronka; szkoda, że droga. jak już pisałem, berlin ma budżet 200 razy większy od gorzowa, ale miasto na berlińską filharmonie nie daje nawet jednego eurocenta. mimo tego pieniądze muszą się znaleźć. oczywiście z biletów nie starcza, ale są różne fundacje ludzi kochających muzykę finansujące filharmonie i zakup instrumentów. nie to co w gorzowie. wszystko z kieszeni podatnika. ps. o ile dobrze pamiętam, miasto zakupiło dla gorzowskiej filharmonii dwa nowe koncertowe steinwaye. gra ktoś na takim sprzęcie, czy może się już rozkleiły w wilgotnych murach nowego budynku? Odpowiedz Link Zgłoś
danny_boy Filharmonia, cała naprzód! Przed nią pełny, deb... 19.10.11, 22:07 >a także "goście na bis", czyli Malicki, Laskowik, Fedorowicz. Filharmonia Gorzowska uprzejmie informuje wszystkich widzów, że planowany na 22 października 2011 r. koncert Filharmonia Dowcipu i Kabareciarnia, nie odbędzie się. Za drogie bilety były, czy jak? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nicelus Re: Filharmonia, cała naprzód! Przed nią pełny, d IP: *.dip.t-dialin.net 21.10.11, 00:31 danny_boy napisał: > Za drogie bilety były, czy jak? żaden kabaret w gorzowie nie ma szans. jest zbyt duża konkurencja ze strony magistratu... w radiu co dzień lecą teksty w rodzaju: sześć milionów? jakie sześć milionów? ten pan nie wie o czym mówi. i.t.d. ubaw po pachy. :) :) :) :) Odpowiedz Link Zgłoś