Gość: Marko
IP: *.gorzow.sdi.tpnet.pl
22.03.02, 15:03
Dzisiaj o godz.20,00 w telekurierze program o niechcianej przez nikogo w całej
Polsce spalarni ,która leży na Śląsku i skończyła się na nią gwarancja.
Mojim zdaniem to bzdura aby spalarnie stawiać na zachodnim krancu miasta.
To już nie tylko zagrożenie dla Chrościka ,ale również dla całego miasta.
Ostatnio byłem w miejscowości w której stoi cementownia ,fajnie jest filtry na
kominach w dzień nie widać emisji dymu ale jak przychodzi noc filtry są
wyłączane i ty ponoć jest normalne ,gdyż jak twierdzą nie stać firmy na prace
filtrów przez całą dobe.Właściciel wysypiska w Chrósciku twierdzi że nie ma
zagrożenia ,owszem dla niego bo mieszka w dużej odległości od Chróścika ,a kasa
będzie płynąć.Powtarzam to nie tylko sprawa Chróścika ale całego Gorzowa i
okolic.Nikt w Polsce nie chce tego stwora za darmo tylko ,nasza władza dogadała
sie z biznesmenem od śmieci ,cos w tym musi być.